Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovas szánokon van fék,...

A lovas szánokon van fék, vagy valami amivel meglehet fékezni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 09:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem ültem még lovasszánon, de abból kiindulva, hogy az utolsó műanyag popsisín is van, szerintem azon is:D Legalább valami kar, ami valahogy fékez, vagy nem tudom, hogy ha bestoppol előtted a ló, ne csússz a seggébe meg a lába alá... De ha valami merevvel vagy hozzákötve, mondjuk rudakkal, vagy nem tudom, akkor lehet nincs, de én tényleg nem tudom, csak próbálom elképzelni:D
2012. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Van, úgy mondják:

Hóóóóóó!

2012. febr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A lovasszán sztem ugyanúgy van befogva, mint a kocsi, csak talpak vannak rajta. Tehát nem fogsz a lovakba belecsúszni.
2012. febr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Kis foglami zavarban vagy, szánon vagy szekéren, a fék inkább a kézifék funkciót látja el, irányítani segít, vagyhogy ne gurulj le a domboldalon. De a lovat te azzal az életben meg nem állítod, pláne nem szánon, amit eleve csúszásra terveztek...
2012. febr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Én olyan féket láttam lovas szánon, hogy keresztbe ledobtak egy rudat és az fogott valamennyit. Amúgy nem árt, ha van valami, mert a dombokon pusztán a szán súlya letolhatja a lovat.
2012. febr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rajta fék, ezelőtt a lőcsös szekérensem volt, a nyaklóval tartja a rudat ,szánkót.
2012. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Telefánt... a lényeg lényege a megállás. Ne menjünk bele a részletekbe.
2012. febr. 6. 11:39
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. A ló a nyaklóval tartja meg a szánt.

Ezért mi ilyenkor pelhamot használunk csikó zabla helyett mert sokkal könnyebben elvisz a ló!

2012. febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nah körbenéztem a sajátunkat.Egy dolog, hogy nincs rajta fék, de kuplungot sem látok O.o
2012. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nah körbenéztem a sajátunkat.Egy dolog, hogy nincs rajta fék, de kuplungot sem látok O.o"


Basszus, akkor sebességváltó sincs rajta! Hogy teszed rükvercbe?!

2012. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!