Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ebben a videóban a csajszi...

Ebben a videóban a csajszi 0:24-től, hogy vágtázik?

Figyelt kérdés

Én nem látom, se vadászvágtának se munkavágtának. Én egy egyszerű feszes, visszatartó vágtának nézem. Szerintetek?

http://www.youtube.com/watch?v=U_lok--Qe2s


2012. febr. 24. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jaj ez megint egy hókuszpókusz művész xd Kantár nincs a lovon azon kívül az ülése sem megfelelő. Röviden ennyit fűznék hozzá, lehet lepontozni de ez az igazság.
2012. febr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igazad van, a ló teljesen feszes, a lány meg röviden fogja a szárat, de közben meg csizmával és a testsúlyával hajtaná előre...

Első válaszolóval is teljesen egyet értek :)

2012. febr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én is, és senki nem fog lepontozni! :)

De akkor ez most milyen vágta??

2012. febr. 24. 19:44
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
nemzeti vágta
2012. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Feszes/merev vágtának mondanám. De az is lehet, hogy csikó a ló, és azért megy zabla fölött (ha lenne zabla... xd), de ebben az esetben meg baromság lenne télen és zabla nélül lovagolni... :P
2012. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Munkavágtának minősül. Csak be van ejtve a háta , feszeng, szár ellen megy,ennek ellenére még munka vágtába tartozik.
2012. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
ez vagta?ilyen mozdulatot a nyomorek osztalyon lattam a korhazban!
2012. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nemzeti vágta xD ez jó volt! :) Értem, hát én is ezt gondoltam! :) köszönöm a válaszokat!

Utolsó ez csúnya volt. Ilyet egy emberre sem szabad mondani... Azok az emberek nem tehetnek arról hogy ilyenek vagy valami rossz dolog történt velük, hogy rokkantak lettek. De attól még, hogy valakinek nincs a csúcson a lovas tudása, és teljesen és maximálisan biztos vagyok benne, hogy neked is van több ezer hibád szerintem senki nem mondta rád, hogy ilyet a nyomorék osztályon láttak... Szégyen!!

2012. febr. 24. 20:03
 9/12 anonim ***** válasza:
ISTENEM UTOLSÓ XDDDDDDDd
2012. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Visszafogott munkavágta.
2012. febr. 25. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!