Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kisgyerekeknek biztonságos lenne?

Kisgyerekeknek biztonságos lenne?

Figyelt kérdés

Vennék egy patracot ezt:

[link]


Ha kisgyerekeket lovagoltatnék úgy, hogy én vezetem a pónit úgy biztonságos nekik? Vagy elcsúszhatnak?



2012. febr. 26. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy MENNYIRE kisgyerekröl van szó.
2012. febr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

5-10 évesekre kb. :) Mivel egy shetlandiról van szó!

Tegnap szőrén ültek rajta 5-6 és 7 évesek.De úgy hogy közben kapaszkodtak bennem is.

2012. febr. 26. 10:29
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem ha esnek,akkor szőrén és nyeregben is esnek.

shetlandi?és te vezetnéd?hát én nem hiszem,hogyha meghúzod a hevedert rendesen,akkor bármelyik is lecsúszhatna...

2012. febr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk volt ilyen, és hiába húztam meg a hevedert a póni hátán elfordult...el is adtam és vettem helyette kis western nyerget, amin a másfél éves kicsik is biztonsággal ülnek.
2012. febr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor maradok a nyeregnél! :)

2012. febr. 26. 12:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább nyereg, ez nekem azért nem szimpatikus, mert kb olyan, mintha egy törölközőt kötnél a hátára egy madzaggal, nem illeszkedik, szóval tényleg elmozdulhat. A nyeregnek viszont olyan az alakja, ami illik a lovad hátára, így ha meghúzod a hevedert, ott tartja, viszont egy ilyen merevítés nélküli valami tényleg csak rá van téve... Mondjuk nem láttam még ilyet, de képről nekem sem szimpatikus...
2012. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csináltattam a shetikre gyereklovagoltatáshoz olyan hevedert, amin két kapaszkodó van bőrből, mint a voltizson, csak nem merev. Nyeregalátétet rakok a lóra, majd a hevedert, soha nem volt még probléma.
2012. febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!