Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hány mellbimbója van a lovakna...

Hány mellbimbója van a lovaknak? Meg lehet őket fejni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Tudtommal kettő. A másodikat nem tudom.
2012. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Kettő. Nem lehet megfejni:) Mármint nem olyan, mint a tehén, hogy fejed, és van teje... Amikor csikója van, van teje, és láttam már embereket lovat fejni, valószínűleg sok teje volt, vagy valami, de nem vödörbe, vagy edénybe fejték, hogy húha, most megtartjuk, hanem csak úgy a fűre. Mondjuk ha folyamatosan fejnéd, lehet nem apadna ki a teje csikó után, de a lovakat nem ezért tartjuk, és még lótejivásról sem hallottam, úgyhogy nem hiszem, hogy túl jó ötlet lenne.
2012. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Kumisz-erjesztett kanca tej. A mongolok és a honfoglalók kedvelt itala.
2012. febr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is 2. Ha mondjuk a kiscsikó meghalna, akkor az anya mellbimbója begyulladhat, mert nem tud szoptatni! Ilyenko kell fejni, meg persze akkor ha túl sok a teje!
2012. febr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Kettő. Meg lehet, mert szoktak árulni kancatejet! A megromlott kancateje hívják kumisznak. Többféle krémbe raknak kancatejet.
2012. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Meg lehet őket fejni. Egyik ismerősöm meg is itta. (egyébként valaki írta h a tehén más. a tehénnek is kell hogy előbb legyen bocija csak utána fog tejet adni )
2012. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Két mellbimbója van, és meg lehet fejni. Régen a szegény emberek, volt, hogy megfejték a kancájukat. Na meg a kumisz az létezett
2012. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%

Két mellbimbója van.

Meg lehet fejni a teje finom édes. :)

Én már kóstoltam. Kifejezetten jó, sőőt.

2012. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én már kóstoltam kancatejet.

Olyan mint a cukrozott kicsit vizes tej. Nem mondom hogy rossz izű de azért nem is annyira jó.

2012. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2012. máj. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!