Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek róla?...

Mi a véleményetek róla? (eladó ló)

Figyelt kérdés

[link]


van video is róla lejjebb


nekem nagyon megtetszett. Legfőképp idomító lovaglás érdekel(persze nem amagasabb szinteken)gondolom arra alkalmas. Néztem van is a felmenői közt "díjló" mi a véleményetek?


2012. márc. 2. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem nem igazán az esetem, nagyon félvéres, valamint nem is igazán látszik a hóban, milyenek a lábai, meg hát a téli szőr is, de első ránézésre jó hátas lehet belőle.

bár én nem furit választanék díjlovaglásra.

2012. márc. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen alábait nem látni sajnos
2012. márc. 2. 09:06
 3/7 A kérdező kommentje:

persze tudom, hogy biztos nem ő lesza legjobb díjló

csak sajnos a pénztárca korlátozott

és ennyi pénzért azért nincsenek top kategóriás lovak

nekem elsősorban hobbira kéne, és valamennyire könnyű osztályik maximum díjlovaglásra

van léehetőségem olyan lovon lovagolni, amelyik versenyzik(jól)díjlovaglásban. Nekem ez mellé (mert ugye ő nem saját)egy olyan ló kéne ami az enyém, akivel mindent megélhetek

2012. márc. 2. 09:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik! :)

Hasonló az én lovam is csak fekete és picit nagyobb! :)

De ha úgy döntesz, hogy meg veszed nézesdmegdokival azért vagy szakértővel. :)

2012. márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ennél nagyobb? ő 165cm 1,5évesen...bele sem merek gondolni mekkora lesz még:) doki természetes
2012. márc. 2. 09:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem csúnya lovacska, de ennél többet megállapítani nehéz, mert rosszak a képek. Legalábbis küllembírálathoz rosszak.

Viszont másfél éves csikó, mire még fölneveled, lovagolhatod, rámegy egy csomó pénzed. Nem olyan ló kellene inkább, amelyikkel máris tudsz mit kezdeni? Mert csikót olyan vegyen szerintem, aki egyrészt jól fel tudja nevelni - vagyis nagy legelő! - be tudja lovagolni és addig is van lova, amit lovagolhat, amíg a csikó felnő.

2012. márc. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

pont ezért szeretnék csikót. Lovaglási lehetőségem naponta adott(gyakorlatot töltök)viaszont szeretnék egy lovat amit a kezdetektől én nevelek. Azért sem gondoltam belovagolt lóra mert ennyi pénzért, mint eza csikó, nem igazán kapni jól belovagolt lovat. Úgy gondoltam, amíg nem kezdem el vele a munkát ridegtartásban lenne(igy olcsóbb is és a gyakorlati hely valószínű ad nekem ebben kedvezményt is)persze igy is kijárnék hozzá.ha a munkát elketzdem, akkor viszont istállóban v angol boxban lenne.

szóval igen, csikót szertnék(ára miatt is emg más miatt is) és arra voltam kiváncsi hogy származása adottságai jók e enneka lónak?bár nekem nem tűnik rossznak, nem egy top kategóriás, de jobb, mint az ennyi pénzért látott "belovagolt" társai .de biztos van it aki többet ért hozzá. mint én

2012. márc. 2. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!