Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért akar anyukám nekem...

Miért akar anyukám nekem kicsi lovat venni?

Figyelt kérdés

Nem értem miért akar nekem anyukám shetlandi pónit venni

11 vagyok és azt hamar kinövöm és nem lehet vele meg beszélni nem tudja meg érteni hogy a shetlandit hamar kinövöm és akkor meg a nyakunkon marad egy kisló amin utána lovagolni se tudok. segítsetek hogy beszéljem ezt meg vele?


2012. márc. 10. 10:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Apukám is mondja hogy nem shetlandit kéne venni mert azt kinövöm de nem hallgat senkire
2012. márc. 10. 10:05
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Kérdezd meg tőle, hogya nekedmajd 4 évmúlva már kicsi a ló akkor ő fog-e lovagolni rajta, ő csutakolja-e naponta,eteti, almozza e további 30 évben? Mert te akkor már a nagy lovaddal leszel elfoglalva, erre időd nem lesz
2012. márc. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%

Lehet, hogy anyukádnak van egy bányája?

Oda jó lesz, ha "kinövöd".

Lehet, hogy anyukád szeretne egy pónit. Lehet, hogy Te is megszeretnéd.

Milyen már, hogy azt írod egy élőlénnyel kapcsolatban, hogy "nyakunkon marad"?

Lehet, hogy kinövöd anyukádékat és mégis a "nyakukon maradsz".



Ja: a szakmai részéhez nem tudok hozzászólni. Se nem lovagolok, se nem "sznobbordozok".

2012. márc. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Akkor utolsó miért is írsz ide???

A nagybátya anyumnak utálja a lovakat.

2012. márc. 10. 10:19
 5/15 A kérdező kommentje:
1. válaszoló köszönöm a hasznos tanácsodat :)
2012. márc. 10. 10:19
 6/15 anonim ***** válasza:

Lehet azért akar shetlandit, mert az valahogy jobban néz ki a gyerekhez képest. Kicsi is, meg valahogy na.... másabb.

Szerintem is fura dolog, mert inkább valami nagyobbat kellene venni. Gidran, nóniusz stb.

2012. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Még hányszor írod ki ezt a kérdést? Amúg vegyetek egy pónit, ha anyud annyira akarja, aztán ha nagyobb leszel kapsz egy nagylovat.
2012. márc. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tudod mikor kapok még 1 lovat ja majd én veszek 20 év mulva.
2012. márc. 10. 11:29
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy sportpóni sokkal jobb lenne. Én 8 éves korom óta sportpónin ülök (meg persze néha sportlovon is, de azt rendszeresen), és most 14 vagyok. A "nyakunkon marad" kifejezés tényleg egy kicsit durva volt. Nem tudok mást mondani, mint hogy: sportpóni kell neked :)
2012. márc. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%
ha apádra sem hallgat akkor hagy vegye!!! sajnos anyád is csak nő és egy nőnek nem lehet beszélni!!! de ha tévedek akkor egész nyugodtan lehet nyomni a piros kezet!
2012. márc. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!