Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ennek a lónak jó...

Szerintetek ennek a lónak jó a testfelépítése? Mit gondoltok, milyen fajta?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, mit gondoltok róla :D

[link]

[link]

[link]


2012. márc. 14. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Az első és harmadik kép alapján azt gondolom, ő egy félvér, az sem kizárt, hogy pici sodri is van benne, nem sok, de talán van. A második képen viszont totál fiatal lovacska. Látom, hogy ugyanaz a ló, de úgy kaptad el a képeket, mintha nem is ugyanabban az életkorban fényképezted volna. :-) Persze ez csak benyomás, mert ha valóban csikó lenne, a farka nem lehetne ilyen hosszú. :-))

Kedves lovacskának tűnik, tetszik a feje, egész jól izmolt, nyakra még mehetne egy kicsi (lovaglással fog is, mert alapvetően normális nyaka van). Az első képen nem tetszettek a csüdjei, a másik kettőn már nem láttam rossznak őket, tehát vélhetőleg a kép a hibás, nem a ló, biztos olyan a szög, hogy hosszabbnak és gyöngébbnek látszik tőle a csüdje, főleg a hátsók. De a többi képen nem láttam ugyanezt.

Összességében kellemes kis lovacskának tűnik. Csődi, herélt?

2012. márc. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez nem kisicsillag ? annyira ismerős Borostyán birtokról nem ?!
2012. márc. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a màsodik kèpen furiosonak nèz ki.. :s nekem furiosom van ès hasolít rà..az elsôn egy gyönyôrû fèlvèr,remek testfelèpítès! az utolsòn meg pòni..:|||
2012. márc. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez valami sodrott. A második képen nem tetszik a hátsó lába.

Nekem úgy tűnik, kifele áll a csánkja. A háta jó rövid :)

Amúgy aranyos ló! Van sütése mert az alapján meg lehet állapítani, de szerintem egy egyszerű sodrott.

2012. márc. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gabka77, te aztán jó válaszokat tudsz adni! :) Igen, szerintem is nagyon jó paci, herélt :) 10 éves egyébként, és igen, sodrott, és az összes képen ő van, nincs csikó meg póni meg ilyenek :D És igen, ő a Borostyános Csillag! :D

Köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 15. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!