Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha a lovamoz berakok egy...

Ha a lovamoz berakok egy matracot vagy szivacsot mit fog vele csinálni? Lefog feküdni hogy aludjon?

Figyelt kérdés
Ha a lovamhoz berakok egy szivacsot vagy matracot akkor mit fog vele csinálni?Lefog feküdni estére hogy aludjon?egy 5 éves lóról van szó lécci írjátok meg köszi!!!

2012. márc. 17. 12:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A ló legtöbbször akkor fekszik le, amikor nincs senki ott és főleg éjjel, de pl nálunk néha nyáron is fekve alszanak nappal. Napközben a legelőn szoktak olyat, hogy áll, úgy kókadtan, meg se rezdül, akkor is pihenget.


Lehet, ha még nem látott matracot be sem megy a boxba, hiába van rajta szalma, ha nagyon süppedős, bizonytalan a talaj, nem fogja magát jól érezni rajta.

Én aludtam már a lovammal, egy éjszaka abból áll, hogy eszik, állva bóbiskol, lefekszik az egyik oldalára, alszik fél órát, feláll, piszkálja a másik lovat, eszik, bóbiskol, újra lefekszik egy fél órát a másik oldalára, szálazgat.

Szóval ezt ne úgy képzeld el, hogy most lefekszik és alszik reggelig.

2012. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nos!Ezt a kérdést egy ismerősöm mondta(amúgy ő egy hülye),hogy ha berakok egy szivacsot lefekszik és csak ezért kérdeztem és még azt is tudni szerettem volna hogy hogy fektethetném le de ha nem tudom akkor nem baj van még egy kérdésem írjátok be lécci az a címehogy:milyen ló vagy póni illik hozzám arar is kérek egy pár választ kszikeee!!!!
2012. márc. 17. 20:11
 13/14 anonim ***** válasza:
Hogyne, de ne felejts el betenni egy jó könyvet is meg olvasólámpát, hátha olvasna egyet elalvás előtt....
2012. márc. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Meg rózsaszín lovacskás kispárnát :)
2012. márc. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!