Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fogathajtó versenyeknél, vagy...

Fogathajtó versenyeknél, vagy akár díjugratásnál is hogyan tudják a versenyzők, hogy milyen sorrendben kell végigmenni a pályán?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Elmondják nekik.
2012. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tudom, de egy bonyolultabb pályán hogy tudják azt mind megjegyezni. még ha jó is a memóriája, csak össze lehet téveszteni
2012. márc. 19. 22:52
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem atomreaktort kell összerakniuk, hanem egy sima útvonalat megjegyzeni. Nem tudom mi ebben ami olyan hű de nehéznek tűnik neked...
2012. márc. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez (is ) a sport benne. Nem elég lovagolni, a lovat jól odaérkeztetni az akadályhoz, az se mindegy, melyikhez, mennyi idő alatt... Ja kérem, ez sport. :-))
2012. márc. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Van egy pálya bejárás ott átmész párszor és megjegyzed. (Én valamihez kötni szoktam a sejbát. és így könnyebb.)
2012. márc. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

A szám előtt van 10-15 perc pályabejárásra (akadályhajtásnál és díjugrtásnál). Jó, ha gyorsan meg tudod jegyezni a pályát, mert akkor végig sétálhatsz rajta 2-3x és nézheted melyik lehet az ideálisabb, gyorsabb ív. Fogatnál jó, mert a segédhajtó is veled megy és ő is megjegyzi a pályát, tud súgni.

Ha nem az első induló vagy meg tudsz nézni másokat is, hogy ki hogy megy, ez is segít megjegyezni a pályát.

Díjlovaglásnál, meg díjhajtásnál viszont előre kikapják papíron a programot és ott betűk szerint meg kell tanulni a feladatokat papírról. Meg ugye ott is nézheted az előtted indulókat.

2012. márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
akadály számozás alapján
2012. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na de utolsó előtti: a segédhajtó nem súghat! :P :D
2012. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem látványosan, de tud segíteni :) ;)
2012. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
én ismerőstől tudom benem is felmerült a kérdés a versenyelőtt pályabemutatóra mennek és be vannak számozva az akasályok 1-es 2-es 3-as 4-es stb!:)
2012. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!