Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csináljak, hogy ne dőljek...

Mit csináljak, hogy ne dőljek előre lovaglásnál?

Figyelt kérdés
Mostanában folyton előre dőlök. Már több éve lovagolok de ilyen még sose volt.
2012. márc. 24. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
hát akkor hátra dőlsz. Told hátrébb az alsó lábszárat, nyomd le a sarkad és húzd ki magad, a kezedet rakd le a ló marjára. Normális ülésnél nem dől előre a lovas.
2012. márc. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ám nem tudom, mostanában nagyon nem divat a kéz a maron...

Én úgy tudom, hogy minimum egy ökölnyivel a ló marja felett kell lennie a kéznek, hogy helyesen tudd kezelni a szárakat. hiszen a leszorított kéz ezt nem teszi lehetővé.

Láb kevéssel a heveder mögött, ha a térded jó helyen van az sokat segít. Vállak szétnyitnak..., lehet az a baj, hogy összehúzod magad, és nem jó az egyensúlyod.

2012. márc. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress egy edzőt. Belülről sosem fogod tudni, hogy mikor jó, sőt, azt fogod gondolni a "pont jó"-ra, hogy már túlságosan hátul van a felsőtested, mert úgy érzed, amíg meg nem szokod. Én is küzdöttem ilyen problémákkal, nálam is a rendes és odafigyelő edző volt a megoldás.
2012. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazából nem leszorítani kell, csak nyugodtan tartani lazán és arra azt szokták mondani, hogy engedd le a ló marjára a kezed. Én se a leszorításra gondoltam! DE a háttérben ülés hiba áll. Képet kérünk ami ügetésben kap el vagy egy videót! :)
2012. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Edzőnél lovagolok.

Ügetésnél nincs gond csak akkor amikor meg kell állítani mondjuk a lovat, vagy bármi van én rögtön előre dőlök.

2012. márc. 24. 18:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogj egy hosszú pálcát és vedd be a honod alá. Ez a trükk kiváló arra , hogy egyenesen , hátravitt vállakkal üljél.
2012. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!