Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ennek a sportpóninak jól...

Ennek a sportpóninak jól állna a versenypóni sörény?

Figyelt kérdés

Ő lenne a ló:


[link]


[link]


Levágjam egyenesre a sörényét? Vagy jobb ilyen "vadlovasan"?

Köszi a válaszokat :)



2012. márc. 29. 19:06
 1/10 anonim válasza:
75%
Szerintem ilyen " vadlovasan" jobb ;))
2012. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. márc. 29. 19:16
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ez nem áll neki jól. Mármint nem olyan rossz, de nekem jobban nézne ki ezen a lovon ha az üstöke hosszú lenne a többi meg szépen elnyírva szabályosan! :)
2012. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Ízlés kérdése, de nekem sokkal jobban tetszenek a hosszú sörényű lovak. Én a helyedben még növeszteném is neki.:))
2012. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Jön a nyár, ne nyírd le. Nem tudom pontosan milyen rövidre akarod, de szerintem nyáron nem kéne, hiszen neki a sörénye védelmi eszköz a legyekkel, bogarakkal szemben.
2012. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Le ne nyírd! Legfeljebb majd szeptemberben.

Én június végén vettem lovat, csutkára levágott sörénnyel és farokkal. Szerencsétlen végigszenvedte a nyarat.

Semmiképpen ne nyírd le rövidre, de azért én rövidítenék rajta. Annyit, hogy a bogarakat még el tudja kergetni vele.

2012. márc. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szép ő így is, nem kell levágni! Szerintem jobban állna neki az össze-vissza (de semmiképpen sem kócos) sörény. A többiek válaszára csak helyeselni tudok. :)
2012. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy igen. Nyáron jól jön a hosszú sörény!!
2012. márc. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jól állni jól állna neki, de az üstök és a sörény a ló nyakát és fejét, szeme környékét védi meg a legyektől, bogaraktól, most, hogy jön a jó idő, ébredezik a természet, nem lenne túl okos levágni neki, szenvedne egészen őszig...
2012. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendeben, köszönöm minden válaszolónak :)
2012. márc. 30. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!