Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem lehet. miért? többi lent.

Nem lehet. miért? többi lent.

Figyelt kérdés

Ez csak én érzem? hogy minden nap sírok, hogy lovazhassak?

Más nem tudja megérteni se, csak én, csak én érzem hogy nélkülük egy senki vagyok!?


Ballagásomra nagyon nagyon nagyon és annál is jobban szeretnék egy lovat.

Lovagolok.

A pénz meg lenne rá, de nincs ahol tartanám.

vagyis van, mert nagy udvarunk van. És tudom gondozni kell meg minden, de nekem kell egy ló, ami csak az enyém, és akkor ölelem amikor csak akarom. nagyon rossz a hiánya.

minden héten egyszer megyek, de valahogy nem elég.

szüleim nem gondolják komolyan?

és szóba se jöhet hogy nekem lovam legyen. de nem tudom miért.

Ez csak egy HATALMAS ÁLOM marad!!!

nem bírom..


2012. máj. 9. 17:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ezen mindenki keresztülmegy, tanulj versenyképes szakmát, hogy el tudj helyezkedni, és majd a saját keresetedből veszel egy lovat. Spórolj, tegyél félre mindig, képezz tartalékot, oszd be jól a pénzt. Sok kicsi sokra megy.
2012. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia én is ugyanígy vagyok ha gondolod írj privit és dumálunk

13/L

2012. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azért aki azzal riogat, hogy egy ló otthon tartva havi 25be kerül, az kicsit félretájékoztat. Legelő szezonban nekem a 4 ló tartása megvan ennyiből. Minimális szemest kapnak, napkeltétől napnyugtáig legelnek. Kitanultam a körmölést, magam körmölöm őket. Féreghajtó helyett pedig foghagymát reszelek a zabjukba. Téli tartásuk havi kb. 15e/ló. Ja, de ehhez hozzá tartozik, hogy egy lónak 1 hektárra van szüksége, és akkor nincs szükség szénára legelő-szezonban. De ha nincs ekkora legelőd, akkor nyáron is venni kell neki a szálast.
2012. máj. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!