Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csak én vagyok ennyire szerenc...

Csak én vagyok ennyire szerencsétlen? Más is így csinálja?

Figyelt kérdés

ma voltam lovagolni, vagyis az edző elküldött, hogy hozzam a lovat. máskor szokott sikerülni, de most egyszerűen nem bírtam a zablát a szájába tenni, állandóan felkapta a fejét, ha lefogtam akkor is, sőt még párszor le is fejelt, és úgy helyezkedett, hogy néha majdnem fel is döntött. mivel kényelmetlen volt a helyzet, inkább kijöttem tőle, gondoltam majd biztos jön az oktató és segít. aztán megláttam, hogy már elkezdődött az edzés, nélkülem. na jó, itt eltört nálam a mécses, és hazajöttem.

nagyon gáz, hogy már szeptember óta járok, heti egyszer, -hol tudok menni, hol nem- és ennyire szerencsétlen vagyok? igazából az esett nagyon rosszul, hogy senki felém sem nézett.... ez máshol is így szokás?:( nem szeretném, hogy egy ilyen hülyeség a kedvemet vegye a dologtól..


2012. máj. 14. 21:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nyugi...Majd belejössz,én is olyan helyen lovagolok,ahol már mindenki nagyon ügyes.Néha kicsit rossz,de próbálnak segíteni ők is.Bár néha látom h olyan furán néznek,akkor kicsit rossz,de nem baj.Ők is kezdték valahol:)


Fel a fejjel,kitartás és sok SIKERT!!

2012. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Ilyen vele mis fordult már elő. Ismeretlen lovaknál voltam, ráadásul frízek voltak, amikről ugye tudjuk, hogy nem egy kis termetű pacik. Szórakozott velem, majdnem kicsavarta a kezem. Szóltam a gazdájának.(pasi volt) Kb. 3x rácsapott az orrára és erőteljesebben szólt rá ill. addig próbálkozott amíg zökkenőmentesen be nem vette. Amikor sikerült megdícsérte a lovat, átadta nekem és egyből könyebben ment. Nem szégyen segítséget kérni. Ha kell akkor inkább kérd meg, hogy magyarázzák el még egyszer és meglátod legközelebb menni fog.
2012. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!