Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van rá mód, hogy én is vezethe...

Van rá mód, hogy én is vezethessek lovakat a Kincsem parkban?

Figyelt kérdés
Sokszor voltunk már a Kincsem parkba (Bp) és látom, hogy a jártatóba egész fiatal lányok is vezetnek lovakat. Szerintetek én is csinálhatnám?:) Gondolom, hogy nehéz, van lovas tapasztalatom, hisz lovagolok is. Van esetleg valamilyen feltétel? Esetleg korhatár?:/ Ha tudsz segíteni, nagyon megköszönném!

2012. máj. 20. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? És milyen lovakkal volt eddig tapasztalatod?

Ott igen kemény lovak vannak ám, ugrándoznak, ágaskodnak, nekem barátom vezetett párszor lovat, és egyszer leesett a zsoké vagyis hát inkább leugrott, mert ágaskodott ló. :D

Szóval tudni kell azért, hogy ilyen helyzetekben mit csinálj.

Egyébként szerintem csak úgy full idegenként nem fogják megengedni, valami ismeretség kell.

Mert azok a lányok, ott mind ismernek valakit, vagy az egyik istállóhoz tartoznak.

2012. máj. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam, hogy valami ilyesmi kell. Különösebben nehezen kezelhető lovakkal még nem volt dolgom..:// 14/L
2012. máj. 20. 10:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja azt elfelejtettem, hogy az sem biztos hogy a kulcsot rögtön a Kincsem Parkban kell keresni.

Sokan jönnek fel az Alagi tréningpályáról, ott viszont ha jól tudom van lehetőség bekerülni egy istállóba és akár galoppozni tanulni. Vagy csak felvezetni akarsz?

De ott talán arra is lehetőség van.

Először szerintem mindenképp szerezz a galopp lovak közelébe némi tapasztalatot, mert élesben a jártatóba....nem biztos hogy megtudnád fogni, tudják hogy pár perc és futnak ezért iszonyatosan pörögnek.

2012. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barátnőm szokott vezetni lovakat. Ő az alagi tréningközpontban segít be mint munkalovas, nyáron mindennap, suliidőben hétvégeken, így engedték meg neki egy idő után hogy versenyen vezethessen. Amúgy nálad idősebbek lányok vannak.
2012. máj. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én 14vagyok és már lassan 2éve vezetek lovakat kincsemparkban bár 6éve kintvagyok alagon is! Nagyon nehéz kivezetni pár lovat. De először alagra kell kijárni és bekerülni 1 istállóhoz!
2012. máj. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. máj. 21. 17:08
 7/7 anonim válasza:
én idén kezdtem el vezetni lovakat, de ismerned kell a tulajdonost különben nem fogja rád bízni az értékes versenylovait, nem egyszer volt már hogy elszabadult egy ló, azok ott nagyon hülyék és észnél kell lenni
2014. jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!