Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van olyan tábor, ahol az én...

Van olyan tábor, ahol az én korosztályom van?

Figyelt kérdés
Szóval gimibe megyek, de a lovastáborokba mindig kisebbek vannak. De én szeretnék elmenni. Somogyban lakom.
2012. máj. 20. 10:38
 1/3 x) ***** válasza:
100%
Szerintem menj el ahova csak gondolod... pár évvel fiatalabbakkal is el lehet lenni :) én is gimis koromban járkáltam lovastáborokba és szereztem fiatalabb barátokat is. Nincs valamilyen veled egykorú lovas ismerősöd? Mert akkor beszéljétek meg hogy együtt mentek hogy biztos legyen valaki akivel el tudsz beszélgetni.
2012. máj. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom máshol hogy van, de a én a saját kis családias lovardánkból kiindulva úgy látom, hogy mi, akik ott lovagolunk nagyobbak (14-17 év) ugyanúgy foglalkozunk a kicsikkel, ha van ismerős... Vagy ha van velünk egykorú táboros, azokkal is elvagyunk, szóval szerintem össze tudsz haverkodni a lovasokkal is, vagy tényleg vigyél valami barátot, akivel ellennél. De egyébként lehet hülyeséget mondok, de ha jól emlékszem, láttam már olyan hirdetést is, hogy külön korcsoportok vannak, tehát egyik héten a 8-14 évesek, aztán meg a 15-18 évesek...
2012. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tavaly olyannak voltam, ami 13 éves kortól volt, és dugig volt 8 evesekkel az összes turnus.:/
2012. máj. 20. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!