Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mászathatom a lovamat komolyab...

Mászathatom a lovamat komolyabb bemelegítés nélkül?

Figyelt kérdés
8-10 perc séta után mászathatom a lovamat dombra fel, dombról le?
2012. máj. 26. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Hát, én a helyedben ügetnék vele még 5-10 percet és utána.

De amikor terepre mész (gondolom erre gondoltál), akkor is sétával kezdd, utána válts jármódot.

Én legalább is így csinálom és edzőm is ezt tanította :)

2012. máj. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
A bemelegítés célja, hogy megelőzze a sérüléseket. Lehet nélküle terhelni a lovat, meg lehet nélküle csinálni mindent, csak aztán ne gyere ide nyígni, hogy lesérült a lovad akár véglegesen. Elég nagy patkány vagy, ha lusta vagy 10-20 percet rászánni erre, és inkább szipolyozod a lovat.
2012. máj. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az istálló nálunk völgyben van ezért, akár merre megyünk dombra felfelé kell elindulni. Szépen nyugisan fel lehet sétálni, de ha van lehetőséged, akkor inkább melegíts be rendesen.
2012. máj. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A második válaszolónak: A patkány az te vagy, az értelmi szinted legalábbis biztosan nem több egy patkányénál... Nem csináltam semmi mást, csak egy KÉRDÉST tettem fel, hogy szabad-e, olvasd már el, okos!

2012. máj. 26. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!