Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet? Nagyon szeretem a lovakat, járok is lovagolni. Álmom hogy, legyen egy lovam, de a szüleim nem akarnak pedig hely lenne! Mondtam nekik hogy ha felnöt leszek már nem lesz rá időm!

Figyelt kérdés

#szülő #meggyőzése
2012. máj. 27. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerűen pénz nincs rá, nem azon múlik hogy nem akarnának neked lovat venni
2012. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondják hogy a lovat nem megvenni nehéz hanem fenn tartani!
2012. máj. 27. 11:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Oké, és erre mit lehet mondani?! Tökéletesen igazuk van, fenntartani drága. Ha pedig nincs rá pénz akkor nincs, szeretből a ló nem lakik jól. Majd felnősz, dolgozol, és veszel magadnak lovat, rengetem ember így járt, pl én is. Az pedig hülyeség, hogy felnőttként nincs rá idő, idő arra van, amire az ember szán.
2012. máj. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kell meggyőznöd, mindennek eljön az ideje, egyszer. A lovakhoz kitartás kell. Ha ez megvan benned, akkor úgyis lesz majd, ha meg nem, akkor felesleges most megvenni. Ha szorgalmas vagy, kitartó vagy, akkor (ha jól becsültem meg az életkorodat) 5 - 6 év múlva már lehet saját lovad.

Felnőttként arra lesz időd, amire csak akarsz. Ez most lehet, hogy hihetetlennek tűnik, de így lesz.

2012. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Háát.. Hány éve lovagolsz?
2012. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazuk van, tényleg drága fenntartani. Átlagos esetben havi mn. 40 000 Ft, és arra még rájönnek a plusz kiadások: felszerelés, oltások, féreghajtás, állatorvos, ha valami történik vele, stb. Honnan tudod, hogy ha felnőtt lesz, nem lesz rá időd? Gyerekkoromban nekem se vettek a szüleim, úgyhogy vettem felnőttkoromban magamnak. Ha olyan nagyon szeretnél lovat, majd szakítasz rá időt.
2012. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért, mert megmondtad, hogy felnőttkorodban nem lesz rá időd. Továbbtanulsz, utána dolgozol, stb. Ha már most így állsz hozzá, nem csoda, hogy nem akarják pár év múlva eltartani..
2012. máj. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!