Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerül egy neizer nyereg?

Mennyibe kerül egy neizer nyereg?

Figyelt kérdés
Kerestem több oldalon is, de nem találtam.

2012. máj. 30. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
[link] Felhívod az elérhetőséget és megmondják. Lehet kapni 125 000 körül, de biztos vannak drágább nyergeik is, típustól függ. Neten nem nagyon fogsz árat találni, ezért jobb ha felhívod őket.
2012. máj. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk 150 ezer körül mondta. Műanyag vázas már az összes nyergük asszem. Lovasboltok közül a kovácslovas árulja Selene néven. Nekünk az egyik lovasboltba azt mondták, hogy náluk azért nem lehet megvenni, mert nekik is ugyanannyiért adja a Neizer mint magánszemélynek. Úgyhogy hasznot nem nagyon tudnak rárakni, mert akkor meg ki venné meg. Lóra is csinálnak külön (bár én el tudom képzelni, hogy belövik nagyjából mekkora és ugyanúgy kiválasztják a szabványméretből, ezért is csinálják műanyagból mert azt könnyű állítani) ha írsz nekik e-mailt akkor küldenek egy méretezőt ami alapján te is meg tudod mérni a lovad marját és úgy csináltatni.
2012. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!