Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha bértartásban tartunk lovat...

Ha bértartásban tartunk lovat akkor (. )?

Figyelt kérdés

Ha bértartásban tartjuk, és a szolgáltatásokhoz oda van írva,hogy:

-patkolókovács van

-orvosi ellátás van


Ezek azt jelentik, hogy akkor tudják biztosítani a patkolást és az egyéb állatorvosi dolgokat?

Teszem azt, éjjel fele, vagy valamikor kólikázik a ló, akkor azonnal hívják azt az állatorvost? Vagy nekem kell szerezni?


2012. jún. 2. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:

elvileg akkor ők hívják.

Nálunk alá kellett írni a szerződésben, hogyha szükségesnek látják akkor hívják az orvost és én állom a költségeket.

2012. jún. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor ôk hívják, feltéve, ha igénybe akarod venni a szolgáltatásait. Nálunk is így van. :)
2012. jún. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi a bértartás? Ha nagyon drága, akkor elképzelhető, hogy van állandó felügyelet. Ha nem drágább, mint más hasonló felszereltségű lovardában, akkor az kb "nesze semmi fogd meg jól", hiszen minden lovardának megvan a bejáratott orvosa, kovácsa.
2012. jún. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nálunk komoly baj esetén, mondjuk éjszaka közepén ők felhívják és fizetik is a költséget, legalábbis ott, ahol én tartom és majd később a lovardának fizetem vissza a költségét az állatorvosét
2012. jún. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bár a miénk nem nagy lovarda, de nálunk is van bejáratott orvos és kovács. Amikor az edző/tulaj/mindenes úgy látja, hogy kell, akkor hívja, ha bármelyik lónak, akár az övé, akár bértartott baja van, akkor mindent megtesz érte, ahogy mi is. Bár nekem nincs lovam, de többször előfordult, hogy más kólikás, vagy valami súlyos hirtelen beteg lóval ottmaradtunk sétálni, vagy amíg jött a doki, és ha bármelyikkel van valami, tényleg végig mellette vannak. A múltkor Pestre mentek fel az egyikkel, pedig nem az övé a ló, csak bértartott, de mégis felvitte úgy is, hogy a ló tulajdonosa nem volt ott.


Ezt nektek kell megbeszélni, és kérdezd meg a többi lovast is, hogy hogy megy, mert lehet, hogy nagyon jól hangzik, közben meg mire odamész reggel, már nincs lovad, mert bár az állt a szerződésben, hogy bármi van a lóval, csinálják amit kell, ha mégsem, akkor nincsenek napjaid balhézni ezen, amikor a lovad....

2012. jún. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat :)
2012. jún. 4. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!