Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Érdemes venni újat?

Érdemes venni újat?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy most a lovamnak egy sötétkék, majdnem fekete szerintem eléggé vastag nyeregalátéte van. Arra gondoltam, hogy nyárra veszek neki valami vékonyabb, világosabb színűt, az egyik kérdés az, hogy milyen színűt érdemes, ha veszek és rendeljek mellé fülvédőt is? Vagy felesleges?

2012. jún. 4. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes venni, egy vékonyabbat nyárra. Milyen színű a lovad? :)
2012. jún. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor vegyél vékonyabbat, ha azon keresztül nem töri a nyereg. Szerintem a fülvédő felesleges, színben meg talán bézs, bár a világosabbakat gyakrabban kell mosni.
2012. jún. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Túl vékonyat ne vegyél, esetleg KICSIT vékonyabbat, ami jobban szellőzik, de azért annak is masszívnak és kellően vastagnak kell lennie.


Fülvédő a bogarak ellen jó lehet, abból viszont vehetsz vékony anyagút, hogy jól szellőzőn, átjárja a levegő, ne izzadjon be alá.

Szerintem érdemes lovasok.hu-n körülnézned! :)

2012. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pej. Majdnem világos pej, de azért mégsem :D Van nyeregemelőm mellé, szóval a marjánál biztosan nem törné fel.
2012. jún. 4. 19:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Én vettem egyszer vékonyabb nyeregalátétet, és nem a marnál nyomta fel a lovat, hanem hátul, a nyeregpárnánál. Így maradtunk a vastag filc izzasztónál.

[link]

Igaz nem a legolcsóbb, de ez jól szellőzik és elég vastag a kritikus pontokon.

2012. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van, rendesen beizzad alá, még így is h szellőzik, de a vékony alá is beizzadna. Jóféle ez az izzasztó, pedig nem vagyok dechatlonpárti.
2012. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy a nevében is benne van, hogy izzasztó, szóval elkerülhetetlen az aláizzadás, a vékonyabb talán kicsit hamarabb szárad.
2012. jún. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kéne neki venni nyárra vékonyabbat,mert az se jó ha nagyon beleizzad...

Fülvédőt csak akkor vegyél hogyha a lovad érzékeny a legyekre,szúnyogokra,de nem gond ha veszel mert éppen jól áll neki,csak nehogy idegesítse...

2012. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!