Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyit kérjek érte?

Mennyit kérjek érte?

Figyelt kérdés
Súlyos anyagi válság miatt fájó szívvel, de meg kell válnom imádott lovamtól, egy Contini apaságú kancától. Rossz szokásoktól mentes, könnyen kezelhető, jó küllemű, szép állású, és minden papírja megvan (lóútlevél, származási lap, oltások is megvannak). Most lesz szeptemberben 9 éves. Nem akarom rossz helyre eladni, de félek, hogy olyanhoz kerül, aki nem bánik majd vele jól. Mennyit kérhetnék érte? Nem akarom aprópénzért eladni, de ha nem kerül gyorsan új gazdához, akkor már az ellátását sem fogom tudni finanszírozni. A hirdetést még nem tettem fel.

2012. jún. 5. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Szívesen megvenném,helye és mindene is meglenne...de sajnos nincs rá pénzem.Szerintem kérj érte 250-400 között.
2012. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Versenyeztünk díjugratásban, és mellette parelliztünk hobbyból autodidakta módon. :)
2012. jún. 5. 16:10
 3/9 anonim ***** válasza:
U! Az nagyon jó! akkor szerintem 450000-től felfelé! Sok sikert!Egyébként te mennyire gondoltál elsőre?
2012. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen 1 millától felfelé :)
2012. jún. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fuzzi ***** válasza:
Szia! Egy millió tól sok. Én olyan 600-900 között venném meg. De sajni nem lehet.
2012. jún. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem küldesz nekünk róla képet? :)
2012. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én olyan három éve voltam egyszer hasonló helyzetbe. Minket kirúgtak a bértartásból és muszáj volt a legelső lehetőséget elfogadnom. Az enyém is nagyon jó ló volt. Tény egy kicsit öregebb de nagyon szépen ugrott. Nagyon jól ment versenyeken. Az a bizonyos első és egyetlen ajánlat az volt, hogy elvitte ingyen de azóta is ingyen lovagoltat rajta és ingyen versenyezek. Tudom, hogy nagyon rossz és fájó. Mostmár kiépítettem hátul egy boxot de nem adja vissza nekem tehát ez van.
2012. jún. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
500-700 ezer reális ár lenne érte és azért ez már nem aprópénz érte.
2012. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is sokszor elgondolkozok rajta, hogy ilyenkor mit tennék, mert bármikor előfordulhat :( Nem tudod egy ismerősnek áron alul eladni, akiről tudod, hogy jó helyen lesz nála? Esetleg még vissza is tudnád tőle vásárolni. Sajnos most olyan árat nehéz érte kérni, hogy nagyjából biztos, hogy jó helyre kerül. Áron alul meg lehet, hogy mindenféle kupec jönne érte.
2012. jún. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!