Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Naj, ha nem fordul át a másik...

Naj, ha nem fordul át a másik oldalára hempergésnél a lovam?

Figyelt kérdés

Van egy lovam, 11 éves arab félvér. Egészséges, semmi baja nincs, csak egy kicsit aggódok miatta, mert amikor hempereg, nem tud a másik oldalára fordulni. Pedig úgy látszik rajta, h próbálkozik, de aztán feladja és inkább feláll.

A lovardában a többi ló át tudnak fordulni a másik oldalukra, ezért félek, nehogy valami baja legyen:/



2012. jún. 10. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi az én lovam se tudott átfordulni és semmi baja nemlett. Ez lehet azért mert nemis igazán akar átfordulni csak ugy "hempereg" egyet vagy nincs meg hozzá az érzéke .Ne ijedj meg sok lovat láttam aki ugyanezt csinálja:)) (amugy azegy nagyon szép fajta ló) :D
2012. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj:) Ha nagyon akar a másik oldalára is, akkor feláll, és lefekszik amarra. Nem lesz semmi baja:) Egyébként boxban, vagy kint próbálkozik? Mert boxban kis helyen az is lehet, hogy pont a fal mellé fekszik, és akárhogy is próbálja, azért a falat nem tudja arrébb tolni:D
2012. jún. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lovam sem tud átfordulni, na és? Feláll, aztán lefekszik a másik oldalára. Megoldja :)
2012. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sőt, nekem épp azt mondták, hogy jó ha nem fordul át a ló.(:

Mert elvileg úgy lehet valami baja is tőle, ha teljesen átfordul...

2012. jún. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Állítólag az a jó, mert valami olyasmit magyarázott oktatóm, hogy össze csavarodhatnak a bele vagy mi. Nem biztos, hogy nem tud. Lehet, hogy csak nem akar.
2012. jún. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy hallottam h pont h az a jó h nem fordul át, mert ha átfordul összecsavaroghat a bele. Szóval ne aggódj, semmi baja :) Enyém se fordul át, mondjuk egyszer átfordult de semmi baja
2012. jún. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnyugtattatok:)

És igen, tényleg nagyon szépek az arabok:D <3

2012. jún. 13. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!