Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit javasoltok, mit rakjak a...

Mit javasoltok, mit rakjak a kötőfékére, amit nem tud leszakítani a másik ló rögtön?

Figyelt kérdés

A lovam és egy másik ló állandóan azzal a szórakozik, hogy egymás kötőfékét szaggatják. Megfogja és ránt rajta egyet. Egy nagyobb rántásnál a karabinernek annyi. Nagy karabinert nem rakhatok rá, mert ugye az más nagy súly lenne, ezért az általános méretet nem lépem túl ,max egy kicsivel. DE tök mindegy, mert egy héten így is hármat veszek MINIMUM mert nem sokáig bírja. Szóval arra gondoltam , meg kérdezem mit javasoltok ilyen helyzetben?

Próbáltam már, karabinert és egyéb csatokat.



2012. márc. 12. 17:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
vedd le a kötőféket. ahogy az írásodból olvasom karámban/boxban történik. egyik helyen se kell kötőfék. :)
2012. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Már többször kértem a lovászt hogy szedje le, de azóta is mindig rajta van aztán majd minden délután a kezembe nyomja a kötőféket, hogy megint szét szakadt!
2012. márc. 12. 18:01
 3/20 anonim ***** válasza:
értem. :) hát akkor esetleg ha beszélnél a lovásszal? megmondhatnád neki, hogy akkor ne vegye le, de fizesse ki mindig a kötőféket. :)
2012. márc. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Miből fizetné ki az a szerencsétlen, nem is kap pénzt. :))

Meg majd megkérem még egyszer de a következő az lesz, hogy elmehetek a jó büdös francba, mert van neki ezer dolga, pedig én szépe kérem. :/ :) Na mindegy, esetleg valamit amit rárakhatnék, ami nem jön le olyan könnyen?

2012. márc. 12. 18:55
 5/20 anonim ***** válasza:
Mást sajnos nem tudsz csinálni.. :/
2012. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha vennék neki egy olyan kötőféket amin nincsen karabiner? Csak csat a tarkónál? Az tovább bírná?
2012. márc. 12. 19:13
 7/20 anonim ***** válasza:
Van olyan kötőfék is amin egyáltalán nincs csat. Igaz én azt nem szeretem, de te hátha :)
2012. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szia! A karabiner nélküliek tapasztalatom szerint jobban bírják, de a legtartósabb a legolcsóbb csomózott kötőfék (vásárokban lehet kapni) :D Persze nem annyira mutatós, és ha nagyon ráncigálják egymást felsértheti a bőrt, dehát lónál sosem lehet biztosra menni.. :) Szerintem megér egy próbát
2012. márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
a kenderkötőféket csak nem szakítja el.. :) nem a legszebb az biztos... bocsi, más nem jut eszembe :/ a karabínert töri el? vagy a sima csatokat is?
2012. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Van csomózott kötőfékem egy csomó, de beleakad a lónak a foga, és félek is emiatt igazából hogy ha az beleakad bármibe...Most így gyorsba szétnéztem a legtöbb webáruházba, de mindegyik csatos volt, szerintem elmegyek, majd egy lovasboltba és úgy fogok szétnézni! Köszönöm a válaszokat! :)
2012. márc. 12. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!