Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sárga heréltnek névtippek?

Sárga heréltnek névtippek?

Figyelt kérdés
van egy 4 éves sárga herélt paci, nincs még neve:S milyen neveket javasoltok? ugrólónak készül a kicsike tehát valami jol hangzó név kéne:O

2012. jún. 12. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Akarat,Alkony,Ánizs,Apacs,Aréna,Bátor,Betyár,Bitang,Borostyán,Büszke,Ciklon,Csalfa,Dalnok,Délceg,Diadal,Dicsö,Dinamit,Eclipse,Elixír,Fáraó,Gesztenye,Gömbvillám,Grillázs,Hadnagy,Imperiál,Jupiter,Kacér,Ka-

pitány,Orion,Réno,Sebes,Sóhaj,Szilaj,Táncos,Vénusz,Vezér,Indigó,

Cadillac (Kedilek)Tangó,Zarándok

2012. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fly High, Sunflower, Warrior, Harcos, Csintalan, Csengettyű, Parádé, Karmazsin, My Boy, Fighter, Wind Warrior
2012. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gladiátor

Quattro

2012. jún. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Babona, Abszolút, Ábránd, Zápor :) Ezek a kedvenceim de a lovamat Bátornak hívják, mondjuk nem én neveztem el így.
2012. jún. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok majd, mond el mi lett a neve :)
2012. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Herceg, Cisco, Dollár.
2012. jún. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem is sárga herélt ugró lovam van és a neve Garden Guard Eardo :D Szerintem nagyon szép név csak a versenyen kicsit hosszú kimondani
2012. júl. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!