Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A ti lovatok fél valamitől?...

A ti lovatok fél valamitől? (mennydörgés, csörgő dolgok, kutyák, autók stb)

Figyelt kérdés
Az én lovam például a sípolós dolgokat ki nem állhatja :D
2012. jún. 20. 15:16
1 2
 1/11 x) ***** válasza:

Hát túl sok különleges fóbiája nincsen, a hangos dolgok nem igazán zavarják. Viszont a széltől nagyon fél. Van vagy 200 kiló, de akkor is fél hogy őt márpedig elfújja a szél. Nagyon cuki olyankor, lehajtja a fülét és szomorúan néz rám :D

Jajj meg régen a hordóktól félt nagyon mikor abból volt akadálypálya építve. De azt már megszokta.

2012. jún. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a szatyorcsörgéstől
2012. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A villanypásztortól.
2012. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az enyém mindentől fél, kivéve ha ott vagyok vele, ugyanis ha lát engem, akkor teljesen nyugodt
2012. jún. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem a pónim a pálcától fél nagyon, meg néha a vonattól, de az már kevésbé vészes (multkor kifarolt egy ifa elé mert jött a vonat és meg ilyedt ... akkora szerencse volt hogy a vezető lassan ment...


a magyar félvérem az meg valamiért a zacskótól fél nagyon ... de csak akkor ha csörög... de amúgy meg szinte semmitől se fél (kocsiban)

2012. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az enyém biciklifóbiás. Múltkor rábakolt egy biciklisre, majdnem el is találta. Ezenkívül meg a hirtelen zajoktól, dolgoktól.
2012. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az egyik lovam az élénk színű dolgoktól meg ha egy megszokott helyen valami megváltozik, pl. egy kocsi az utcán. Régen a kukáktól is tartott XD meg a telefon fülkéktől , de már megszokta őket. Meg mikor csinálva lett a karám, csak nézte mi van,mert nem volt ott előtte. :)
2012. jún. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szokatlan dolgoktól szokott beparázni, egy rossz helyen lévő szemétkupac, addig nem látott tárgy, ilyesmi.
2012. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az én lovam a buszoktól fél, meg néha az autóktól,amikor,közvetlen mozgó jármű mellett haladunk el.
2012. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az egyik lovam nem fél semmitől, kifejezetten harcias típus, kb úgy viselkedik mint egy harcikutya.


A másik akkor fél, ha éppen rossz kedve van. Volt olyan, hogy összetojta magát a boxától a karámig vezető úton, mert meglátta a patamosót. Majdnem a nyakamba ugrott, nagyon kis cuki volt :) hangulatló.

2012. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!