Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen a lovastábor? Mit...

Milyen a lovastábor? Mit lehet csinálni? ( bőv. Lent )

Figyelt kérdés
Szóval ha lovastáborba megyek, ugye nem olyan, hogy reggel 6kor ébresztő, szobaszemle, meg ilyenek, meg kötött programok vannak? Szóval olyan, hogy lovagolgatsz, akad olyan, amikor nem csináltok semmit, bemész a lovakhoz, leápolod őket, hülyéskedtek a barátaiddal stb..
2012. jún. 20. 23:32
1 2
 1/18 anonim válasza:
48%
gyerekes p*cs vagyok tudom de könyörgök ne használd a lovakra a leápolni szót
2012. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szia! Gondolom ahova mész táborba, ott mondtak pár dolgot jelentkezésnél, hogy mik lesznek a programok. Általában napi 2x van lovaglás, mindenkinek tudásszintje szerint futószáron ill. osztályban. Amikor éppen nem vagy lovon, akkor lehetsz a lovak közelében, ápolhatsz lovat stb, már amelyik helyen ezt megengedik, de csak felügyelő jelenlétében. Szoktak lenni kézműves programok, lovaskocsizás, lófürdetés, vetélkedők stb.
2012. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Attól függ hova mész. Ha tudod már pontosan, akkor szépen felveszed a telefont, felhívod a szervezőt és megkérdezed a pontos programokat. Ugye nem is olyan nehéz?:)
2012. jún. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Első: Dehogy vagy az! :) Nem használom, de akkor milyen szót használjak?

Második: Köszi a választ! :)

2012. jún. 21. 08:41
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha ilyen meleg van, akkor készülj fel, hogy reggel ébresztő és olyan 7-8 óra körül már lovon vagytok, mert 40fokban sem nektek nem jó, sem a lovaknak. Lovaglás előtt vagy után van reggeli, aztán van hogy csapatépítő játékok vannak, van, hogy bőröztök, gyöngyöztök, ha van medence lubickoltok, de az is lehet hogy kaptok egy jó adag munkát, istállótakarítás, szerszámpucolás képében. Közben meg lehet hülyülni, esetleg ha van a közelben látnivaló lehet kivisznek titeket kirándulni, strandra.

Este 7-8 óra fele meg megint lovaglás, aztán vacsora és utána ökörködhettek, tábortüzet csinálhattok.


Nincs percre beosztva az egész, de általában így telnek a napok, unatkozni nem fogtok az biztos. Elvileg kell lennie egy táborvezetőnek, akik gondoskodik róla hogy ne unatkozzatok, szóval én amiatt nem aggódnék, hogy üresjáratok lennének, sőt ilyen melegben délután úgy is elpilled a társaság betennék egy sziesztázást is, ekkor lehet aludni, este úgyis sokáig fenn lesztek.

2012. jún. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy arra gondoltam, hogy ugye nem az lesz, hogy bünti, mert nem azt csináltad amit mondok,mint pl. erdei suliban?
2012. jún. 21. 11:16
 7/18 anonim ***** válasza:
Nálunk 6:00-kor már fel kellett kelni mert 6:30-tól lovaglás. Előtte csutakolás, nyergelés stb. Én 5:30-kor keltem mindig mert én be is segítettem és még össze is kellett szedni a lovakat a legelőről utána meg még megetetni, itatni. Azt ne várd hogy addig alszol amíg akarsz mert nagyon meleg van és jobb minél hamarabb elkezdeni a lovaglást. Nálunk úgy kötött programok nagyon nem voltak, 1x volt egy vetélkedő meg 1 elméleti óra és decc ól...
2012. jún. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jaj dehogy!!!!! Nem gondolod, hogy délig aludnék? :D Nem ezért kérdeztem! Hanem a lovastáborba azért szeretnék menni, hogy egész nap én gondozzam, etessem vezessem őket, takarítsak! :D És nem azért, hogy vetélkedők legyenek, meg tutajozás pl meg ilyenek....
2012. jún. 21. 11:46
 9/18 A kérdező kommentje:
Jaj dehogy!!!!! Nem gondolod, hogy délig aludnék? :D Nem ezért kérdeztem! Hanem a lovastáborba azért szeretnék menni, hogy egész nap én gondozzam, etessem vezessem őket, takarítsak! :D És nem azért, hogy vetélkedők legyenek, meg tutajozás pl meg ilyenek.... Csak a lovak!
2012. jún. 21. 11:47
 10/18 anonim ***** válasza:
Mi 7 körül keltünk, elmentünk egy egész délelőttös terepre, ebéd, délután lehetett tavazni, és kitaláltak nekünk programokat, 5órakor pedig mentünk a pályára lovagolni, este meg elméletiztünk.
2012. jún. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!