Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mennyi idő lenne?

Szerintetek mennyi idő lenne?

Figyelt kérdés
osztályban lovagoltam( 3an voltunk ), de jól gondoltam, hogy ez így nem okés. nem rendes és stabil az ülésem, igazából minden " nem jó " ( nem szeretném azt írni, hogy rossz, mert végülis valamire jó volt, de mégsem. ) szóval most elkezdtem máshova járni, futószárra. heti ötször 1órás edzéssel kb. mennyi idő lenne, mire normálisan tudnék lovagolni szabadon?
2012. jún. 22. 21:32
 1/2 x) ***** válasza:
Ez egyedül rajtad múlik, mindenki másmilyen mértékben fejlődik. De így látatlanban azt mondanám hogy nyár végére mindenképpen fejlődsz annyit hogy minden jó legyen, főleg hogy már alapod is van hozzá. :)
2012. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Heti 5x az baromi jó, csak fogj ki jó oktatót és kb 1 hónap alatt bombabiztos ülésed lehet. Igazából az lesz a nehezebb, hogy a berögződéseidet elhagyd, amit a bizonytalan ülés okoz.
2012. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!