Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Ti szoktatok videót...

Lovasok! Ti szoktatok videót szerkeszteni lovaglásotokról/lovazásotokról?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem nézni Youtube-n a megható lovas videókat, az ügyes/szép lovaglást, pl mikor csak nyakkötéllel lovagol valaki.

Én is szerkesztettem már 1-2 vidit, de 100-150-nél nem nagyobb a nézettsége, csomó ilyesmi videónak meg több százezres/milliós...

Szerintetek mi a titka? Mi kell egy jó videóhoz (milyen zene, milyen hangulat, milyen összevágás)?


2012. jún. 23. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Angol címet adj neki
2012. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 x) ***** válasza:

A címe legyen lényegre törő, de különleges, vicces is. Jó ha angolul és magyarul is írsz bemutatást, és a címet írd ki angolul is. Mondjuk ha az a címe hogy "Lovaglás" akkor írd ki mellé hogy "Horse riding" (így nem csak a magyar nyelvűek találhatják meg.)

Aztán szerintem legyen alatta egy jó pörgős zene amit a legtöbb ember ismer és igazodik a ló "ritmusához" a videóban. Tehát ha mondjuk vágtáról van szó akkor jó pörgős, de lépésnél is jó a ritmusa. (nyilván figyelni kell hogy hogy vágod össze a videót)

Aztán a kép minősége sem mindegy, egy igényesebb, nem pixeles videót szívesebben néz az ember.

Legyen valami különleges a videóban, ne csak annyi legyen hogy mész körbe-körbe egy karámban és ez megy 5 percig.

Amúgy be tudnád linkelni a videót? Úgy több tanácsot tudnánk adni ha látjuk. :)

2012. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=Fh0mzP7tgJg&feature=plcp

Egy pár szó róla:

Az elején lehet, hogy az a kérdés merül fel, hogy mit mutogatom a büdös lábam? xD De azt szerettem volna láttatni, hogy, hogy kezdődik az edzés stb...

Aztán már rájöttem, hogy az átmeneteim képváltások között nem a legjobb, hogy így elhomályosodik :S csak pl az ilyen kockába, vagy hullámba átmenést meg gagyinak tartom. Ha meg csak effekt nélkül ugrik az meg olyan egyszerű...

Aztán a lovaglásról meg annyit, hogy a szürkén az edzőm lovagol, a pejen meg én. Lovaglásomról annyit, hogy még kezdő vagyok, éppen a szárra állítást tanultam/om, de elég kekec volt így a videóban az még nem jött össze, de a végén van egy kép ahol látszik hogy sikerült csak az már nem lett sajnos videózva. Meg még az ülésemmel is van néha gond, de golgozom az ügyön!

Hát kb ennyi ... :)

2012. jún. 23. 13:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! A videókhoz nem értek, de tény, hogy nagyobb nézettségre számíthatsz, ha angol címet adsz neki, de ennek a videonak amit linkeltél nem helyes a címe, úgy lenne jó, hogy "me and my trainer" nem peidg "I"
2012. jún. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazad van b@sszus....javítottam
2012. jún. 23. 15:58
 6/9 anonim ***** válasza:
nini, egy Oresztész :D :D fridát úgy könnyű szárra állítani, ha erős a csizmád :)
2012. jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Te most is ott lovagolsz? :O Talán ismerjük egymást? :DDD
2012. jún. 23. 22:13
 8/9 anonim ***** válasza:
járok oda edzeni, de nem ott tartom a lovam :)
2012. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jah értem :)
2012. jún. 27. 21:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!