Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovagolt már vki a piliscsévi...

Lovagolt már vki a piliscsévi lovardában? (többi lent)

Figyelt kérdés

Milyenek a lovak ( csak úgy átlagosan, természetre)? milyen az oktató? Mennyibe kerülnek az órák? Én nem tudok sajnos olyan gyakran járni, kb úgy két-háromhetente, ez nem okoz gondot (szóval nincs-e rendszerhez kötve)?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. jún. 24. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

melyikre gondolsz, mert 2 is van?amelyik a templom mellett van, vagy amelyik az erdő mellett, a falu szélén van?

2012. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ami az erdő mellett van elsősorban, de a másik is érdekelne :)
2012. jún. 25. 09:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Ott nekem azt mondták, hogy csak versenyekre készítenek fel. Egyébként nagyon jó hely, tiszta, figyelmesek, jó lovak vannak.
2012. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én!!! :) Mármint abban, amelyik a város szélén van sztem. Ahol régen huculok voltak, de már eladták őket. :( 2200.- volt akkor egy óra osztályban (de egyébként picit hosszabb volt), az oktató nagyon rendes volt, kedves, nem üvöltözött meg semmi ilyen. Rögtön nyereg nélkül kezdtünk, csak azt tudom mondani, hogy profi oktatóm volt! :)

16/L

2012. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!