Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 3 hét kihagyás sokat számít?

3 hét kihagyás sokat számít?

Figyelt kérdés
Szeptemberbn lesz h 1 éve lovagolok. Nemsokára 3-4 hátig nem fogok tudni menni lovagolni. Előfordulhat h nehezen fog menni a lovaglás a kihagyás miatt? Eddig hetente egyszer mentem és most h nincs suli egy héten kétszer.. A vágtát is most tanulom de már a 2. alkalom óta egyedül vágtázom osztályban.

2012. jún. 24. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Max a szünet utáni első órán egy kicsit hamarabb elfáradsz, de ennyi :)
2012. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amit eddig megtanultál azt nem valószínű hogy "elfelejted" és addigra nem menne... esetleg a kondid eshet vissza, tehát mondjuk ha eddig már nem szoszogtál olyan hamar, lehet 4 hét után fogsz...de majd vissza áll. :D
2012. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szuszogtál* utolsó voltam :D
2012. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

szia!

ne aggódj, én eleve csak 2-3 hetente tudtam lovagolni járni, mert nagyon drága. Az oktató miatt abba is hagytam, meg már a lovak is megbolondultak. Most új lovardába megyek, de több mint 3 hónap kihagyás után. Énis most tanulom/tanultam a vágtát. Engem először futószárra fognak rakni egy órára, de valószínűleg azért, mert új helyre megyek. Az egyik barátnőmet 3 hónap kihagyás után is futósárra rakták (1 órára), de nem hiszem, hogy ez veled előfordulhat. Csak számíts egykiadós izomlázra :)

2012. jún. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. jún. 25. 20:04
 6/9 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen csak amiatt félek h majd a kihagyás után furcsa lesz újra nyeregbe ülni és esetleg bizonytalan leszek, kevésbé lesz meg az egyensúlyom a nyeregben és nem leszek olyan magabiztos mint előtte.
2012. jún. 25. 20:07
 7/9 anonim ***** válasza:
3-4 hét az semmi. Én 1,5 év kihagyás utána kezdtem el újra lovagolni egy másik helyen. Először még vissza kellett rázódni és az első néhány alkalom után volt izomlázam rendesen de nem felejtettem sokat.
2012. jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ! :)
2012. jún. 26. 19:50
 9/9 anonim válasza:
Én kihagytam 4-5 hónapot, mert lovardát váltottam, és mire megtaláltam,hogy hova lenne a legjobb járni, meg a környezet, és a fontos tényezők..:), szóval én 5 hónap után újra nyeregbe ültem, és megkérdezte az új edzőm,hogy " Csak egy két hetet hagytál ki ? " :))
2012. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!