Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi idő kell hozzá?

Mennyi idő kell hozzá?

Figyelt kérdés
8 év kihagyás után ismét lóra ültem, és hát egy kész katasztrófa az egész. Nem tudok úgy ülni, nem akar helyesen állni a lábam, és nincs is egyensúlyom. Más szóval egyszerűen nem tudok már lovagolni. 7 évig lovagoltam előtte, és akkor minden rendben ment, most meg... Mennyi idő kell, hogy ismét jól lovagoljak. Szorgalmasan fogok járni az órákra, és először futószáron, mindent az elejéről kezdek, de mégis meddig fog tartani. Nem akarok fél munkát, de mégis az izmaim meg az egyensúlyom mikor jön visza
2011. nov. 5. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
a lovaglást nem lehet elfelejteni,csak kijöttél a gyakorlatból kell egy fél év mire minden a régi lesz de ha jól csináljátok akkor hétről ,hétre észrevehető lesz a javulás.
2011. nov. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm 10 év kihagyás után ült vissza (előtte évekig öttusázott, nem tudom már pontosan, hány évet). Kb fél éve ment el egy lovardába, hogy ismét lovagolni akar. Kb olyan 4-5 hónap után már simán ment terepre. :)
2011. nov. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek! Remélem hamar visszaszokok, mert még ilyen rosszul még nem ment a lovaglás.
2011. nov. 5. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!