Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért nem megy el tőlem?

Miért nem megy el tőlem?

Figyelt kérdés
Valaki tudna segíteni?Amikor kimegyek a vamhoz,és szeretném kicsit megfuttatni(csak 1 ostorral,semmi felszerelés nincs rajta)akkor állandóan követ mindenhza,lehajtja a fejét,hozzámdörgölőzik,és bárhogy szeretném,hogy menjen,már az ostorral is próbáltam elhajtani,egyszerűen semmi.Nem hajlandó elmenn mellőlem.Hogyan vehetnm rá,hogy elmenjen?És miért csinálja ezt?Másik,hogyha el tudom indítani,amikor lépést kérek tőle,akkor odajön hozzám.Ezeket hgy tudnám megoldani,és miért csinálj ezeket?(tudom,a csatlakozásról már hallottam...)

2012. jún. 24. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha te elküldöd, akkor meg kell tanulnia, hogy elmegy. Nem vesz elég komolyan, legyél határozottabb, és ha kell, csapj oda.
2012. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha odacsapok,szó szerint eltapos..már majdnem sikerült neki egyszer....
2012. jún. 24. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tisztelt. A testeddel a heveder helyével párhuzamosan haladj, az ostorral pedig a fara mögött hátulról kísérd. Ha feléd akar fordulni, akkor nézz a szemébe az ostort pedig emeld fel. Ha nem tántorít oda is csaphatsz neki az ostorral, de ne a seggére hanem a marja körül. Később elég lesz egy szemébe nézés is. Ha el akar taposni, akkor is nyugodtan vágd nyakon.
2012. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de nem is megy el,nem tudom elküldeni...ha a fara felé indulok el,akkor csak elfordul,mndenképpen azt akarja,hogy a feje a felsőtestem mellett legyen....
2012. jún. 24. 22:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeret
2012. jún. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Határozottság,megkéne mutatni egy edzőnek!
2012. jún. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de a határozottság meg van... ma is...majdnem nekem ügetett szó szerint..
2012. jún. 26. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!