Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovaglástól jobb lesz az...

A lovaglástól jobb lesz az alakom?

Figyelt kérdés
össze akarom kötni a kellemest a hasznossal :DD
2012. jún. 28. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A feneked biztos formálja :D és erős lesz a combod :)
2012. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A feneked/combod valamennyire.. a ganézástól/ló körüli munkától pedig az egész alakod. ;)
2012. jún. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 x) ***** válasza:
55%
Ha a lovaglástól nem is, de alapvetően a lovazástól, istállómunkától igen. Például terepen nincs is jobb mint fél óra lovaglás után a lovad mellett futni. Még 100 felülés naponta és a teljes edzésprogram kész :)
2012. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Comb, fenék, lábszár, és persze a kezed is megerősödik! :)
2012. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Minden erődösik, izmosodik, karcsúsodik! :) Nézz meg a tv-ben egy díjugratást, mindenkinek milyen kész kis alaklja van! :D
2012. jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utolsónak nincs igaza.

Magától a lovaglástól nem lesz jobb alakod. Ismerek olyan embert, aki versenyzik, és mégis elég nagy darab, hiába ül naponta lovon.

A lovaglás mellé még csinálni kell sportot, vagy valamit. Futni, stb.

A lovardai munkától, nah attól lesz jó alakod :)

2012. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a vádlim erősödött meg 4 év lovaglás alatt nagyon durván.. Amikor megfeszítem, kidudorodik az izom..
2012. jún. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem a lovaglástól nem lesz jó alakod. Ha úgy vesszük nekem egy elég makrancos, domináns, akaratos lovam van de még így is azt állítom, hogy a lovaglás az egyik legkényelmesebb sportág. Nem fog különösebb, látványos alakot kölcsönözni neked ezt elhiheted. Vannak elég duci díjugartók a díjlovasokról ne is beszéljünk. Nem azt mondom, hogy nem formál meg ilyenek, de nem ettől lesz igazán jó alakod. Így van. A lovaglás kellemes és hasznos, de ennyi. Sportnak, alakformálásnak édes kevés.

Márpedig a jó alakot sportolással éred csak el. Mondhatjuk azt is, hogy a lovaglás a lovat formálja egyedül.

2012. jún. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nembiztos igazuk van a többieknek is, de szerintem jobb lesz :) Nekem legalábbis így volt , egy hét lovaglás után 3 kilót fogytam és erősödtem jobb lett az alakom, az állóképességem javult :9 nekem bevált, bár én nem ezért lovagolok :)
2012. jún. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő. Nem egy olyan "nagy" lovast láttam már, hogy a fél feneke lelóg a nyeregről és azon csodálkozok, hogy hogy tud a ló ugrani ilyen teherrel a hátán...:)
2012. júl. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!