Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezek milyennek tűnnek?

Ezek milyennek tűnnek?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 28. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindennel együtt, csak 70.000 Ft? Az igen. Elég olcsó cuccokból készült. Még az is elképzelhető, hogy műbőr vagy valami igazán béna bőr ami tönkre megy hamar. AMúgy innen távolról egyik sem néz ki borzalmasnak.


Én személy szerint nem ajánlanám, hogy internetről vásárolj, mert a kengyelen ívül mindent fel kell próbálni a lóra. Nyerget meg főleg nem veszünk netről, csak ha van másnak ilyen és ilyen méretű és az jó a lóra.

2012. jún. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha ez tényleg jó minőségű és ennyibe kerül, akkor nagyon mázlis vagy. De szerintem 90% az esélye annak, hogy valami csavar van a dologban, mert ez egyszerűen túl jó ahhoz, hogy igaz legyen! :D
2012. jún. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Véleményem szerint fölösleges új nyerget venned, azzal csak a baj lesz.(mire betörődik, és kényelmes lesz) Ha igazán kényelmes nyerget szeretnél, ne ijedj meg a használt cuccoktól!:)
2012. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyenlőre csak nézelődöm.. de nekem is fura volt hogy ilyen olcsó..
2012. jún. 29. 12:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak mondom hogy vettem neten egy telibőrös gatyát, felpróbáltam, és egy helyen rögtön szakadt... xD ugyanilyen gyanúsan olcsó volt
2012. jún. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mondanám olcsónak ha utána néztek a dolgoknak. Nyerget már lehet venni 30 ezerért, és gondolom a bőrt a kantárra értik. A nyereg biztos nem abból van. A maradék 30 ezerből pedig megvan a többi is. Igaz nem egy csúcsminőség. Én is ennyiért vettem felszerelést a lovamnak, igaz abban a kantár nem volt benne, az zabla nélkül volt 13 ezer. De mi csak átmenetinek vettük a nyerget, majd egy neizert szeretnék venni.
2012. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!