Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van olyan hely m Fejér esetleg...

Van olyan hely m Fejér esetleg Veszprém megye környékén, ahova vihetném, ahol sok póni van és boldog lehetne?

Figyelt kérdés

Van egy 12 éves Shetlandi pónim (mén) és már nem igazán tudok vele mit csinálni, de szeretem és nem akarom eladni, de nem érdemes tartanom-mondták a szüleim.Mert eladni nem akarom olyan helyre, ahol "használják" ill. nincs több ló, csak ő. több, mint 8 éve van nálam, jó volt, de neki is jobb lenne több shetlandi pónival lenni...Még egy kérdés: a szerződésben lehet olyan, hogy tilos leadni vágóhídra? (ezért nem akarom eladni, mert félek, hogy ha nem elég jó nekik leadják vagy olyannak adják el akik szintén leadják,mert olyan)

válaszokat előre köszönöm


2012. júl. 2. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Hali!

Helyet nem tudok mondani, de szerintem bele lehet írni a szerződésbe, hogy senkinek nem adják tovább, és így már jön, hogy vágóra sem adják le!

2012. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom komolyan venni a kérdést. :D
2020. szept. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!