Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért mondják sokan, hogy egy...

Miért mondják sokan, hogy egy angol telivér kényelmetlen szőrén és lehetetlen rá szőrén felülni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen! Barátom könnyen felugrik egy 185cm-es lóra is. :) Hát amúgy az alkatuk miatt lehetnek kényelmetlenek, mert nyilván egy vékony testalkatú ló, mint az arab, vagy az angol telivér, olyan csontosak, mint a fene! (nem mindegyik, lótól függ az egész) Persze ha túltáplált lenne, vagy kövér, akkor nagyon kényelmes lenne szőrén :) De persze az is lehet, hogy akkor is csontos lenne.
2012. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, mivel a legtöbb kicsit csontos. Nekem is angol telivérem van mentem vele szőrén és először kicsit furi volt mert csontos, de amúgy kényelmes. Nekem legalábbis nem volt ezen kívül semmi problémám
2012. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekünk szinte csak angol telivérünk van és imádom őket szőrén.:)
2012. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy 75%-ban angol telivér pacim van, és gyakran szoktam rajta szőrén lovagolni. Az elején szokatlan volt, mert elég csontos a háta, de 2-3 alkalom után már könnyen hozzá lehet szokni :)
2012. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
arab telivérem van, elég soványka és amikor először ültem rajta szőrén, nagyon csontosnak éreztem. de aztán megszoktam mert amúgy nagyon kényelmes, gyönyörű járása van. szerintem az angol telivérek is ilyen csontosak lehetnek.
2013. aug. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lili1Dtimpex ***** válasza:

Az én angol telivéremnél nincs kényelmesebb szőrén.De csak azért,mert van rajta pár kiló felesleg :D

Egyébként az alkatuk miatt van ez.Véknyak,a marjuk nincs benőve hússal,és így kényelmetlen :)

2013. aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem van egy angol telivér kancám. nagyon magas, szóval elég nehéz rá szőrén felülni, de egyszer-kétszer felkerültem már rá. ő egy elég csontos, sőt, nagyon csontos paci, úgyhogy kényelmetlen volt. nem szoktam rajta szőrén lovagolni :)
2013. okt. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!