Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mit használtok böglyök és...

Vikike1999 kérdése:

Ti mit használtok böglyök és legyek ellen?

Figyelt kérdés
milyen fajta permetlét?
2012. júl. 8. 14:02
 1/9 anonim válasza:
Azt hallottam ha levendulából teát főzöl, és lemosod vele jót tesz. A patikában nem nagyon éri venni ilyen bigyókat: 1: drága 2: az én lovamnak nem is használt
2012. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szúnyoghálót :P Ha mégis betéved valami, chemotox, és halott :P
2012. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem fel van akasztva több légypapír az istállóba, amibe beleragadnak a rovarok. Ennyit tudok tenni, meg emellett magukat is csapkodják a farkukkal
2012. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bocsi, nem néztem a kategóroiát //2.
2012. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
légyriasztót használok, a ló nem panaszkodott eddig, meg fülvédőt rakok rá, meg letakarom
2012. júl. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Neostomosan oldat, almaecet, mentatea + ecet napon megbuggyantva (rohadt büdös lesz). Nagyon nem tudsz ellenük mit tenni, ha nagyon eszik a böglyök, akkor vegyél rendes patikába kalcium pezsgőtablettát dobj egy vödör vízbe 2-t és azt itasd a lóval, kicsit jobb lesz neki. Az ilyen ráfújós dolgok kb addig védenek míg le nem párolog róluk vagy le nem izzadják szóval kb semmi. Akkor tűntek el egyedül ezek a vérszívók mikor a ló alatt meggyújtottunk egy marék szénát+ dobtunk rá füvet, hogy jól füstöljön, mert a füstöt rühellik a kis dögök.
2012. júl. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk ez olyan szinten bevált, hogy egy darab rovar sincs még csak a közelében se. [link] Mondjuk elég büdös, de ez van.
2012. júl. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a kezemet. igaz ez nem permetlé, de többnyire hatásos.
2012. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én lovamon ilyesmi van, csak az védi a hasát is.
2012. júl. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!