Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izzadás ellen ti mit használtok?

Izzadás ellen ti mit használtok?

Figyelt kérdés
Rövid ujjut már felse merek venni mert tudom,hogy átfog ázni ,de én télen is izzadok néha,de akkor nem vészes. Mit lehet tenni ez ellen meglehet valamivel teljesen szüntetni? ti mithasználtok?
2012. jún. 23. 18:49
 1/9 anonim válasza:

az egyik barátom a patikában kért ilyen izzadásgátló szert, ennek nincs szaga, de ha bekened vele a hónaljad akkor nem lesz kellemes illata mint egy dezodornak

azt hiszem ilyen barna üvegben van

nem tudom mi a neve, csak tudom hogy ő ilyet használt

2012. jún. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
de szerintem inkább izzadj mint legyél büdös
2012. jún. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
vegyél Odaban-t, patikában lehet kapni (mondjuk elég kevés helyen, de pl ha pesti vagy, az Árkád patikájában szokott lenni). befújod vele a hónaljad és kb egy hétig elmúlasztja az izzadást teljesen.
2012. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
solutio antisudorica! Nagyon jó párszáz fornit, mehet rá deo is illatos :)
2012. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az utcsó válaszolónak.. ezt gyógyszertárba lehet venni??
2012. jún. 24. 22:01
 6/9 anonim válasza:
Az Odaban tényleg nagyon király,én is ilyen izzadós fajta vagyok,és egyszerűen hihetetlen h mennyire szárazan tartja a hónaljam 1héten 2szer használom és nem izzadok már. Csak 4600ft patikába,de én nem bántam meg h megvettem annyiért!!!!
2012. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
a "csak" és az összeg közül kihagytam h Drága :D
2012. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen :) gyogyszertarban lehet kapni :) nagyon jo enis nagyon izzadtam tnp meg egesz nap rohangaltam es a solutioval semmi:))
2012. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Penszy ***** válasza:
tudom ajánalani az exodort,herbatárba 700ft.ugyanolyan mint az odaban csak nincs úgy felkapva
2012. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!