Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi egy tisztavérű ló?

Mennyi egy tisztavérű ló?

Figyelt kérdés
Kb hány euro egy quarter horse? És mennyi a western ill, angol nyereg? És a kantár? Na és kb havonta mennyi pénz fenntartani egy lovat?

2012. júl. 13. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
olvass vissza, egy millió ilyen kérdés volt már...a ló fenntartása attól függ, hogy otthon vagy bértartásban van, ha lovat akarsz nézd meg a pferdemarkt.de oldalon. német ugyan, de ott vannak lovak...plusz a lovasok.hu is, a nyergek, kantárok változó árban vannak
2012. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lovasok.hu-n nézz körül, lovakban is, meg van olyan opció, h lovasbolt, ott megtudod a felszerelés árát. A tartásnak pedig tényleg nézz körül itt, rengeteg ilyen kérdés volt már, ne légy ilyen lusta :)
2012. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egy tisztavérű ló...kb. 500 ezer és 1 millió között mozog... attól függ milyen a múltja a rokonai...nyertesek e stb...Western nyereg úgy 80-20 ezer attól függ mennyire komoly...a kantár 2-5 ezer forint szintén a komolysága határozza meg az árát...kb havonta ha otthon tartod 15 ezer kb... ha bértartod 15-60-80 ezer forint attól függ hol tartod bérben...pesten sok...
2012. aug. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

ez persze sok az általánosítás de mivel a pontos értékeket kb. leírták az előttem lévők ezért ez szerintem nem olyan nagy probléma viszont jól leírja hogy hogyan változik az ár a ló képzettségétől függően. A nyergekkel kantárokkal annyira sajnos nem vagyok tisztában. A tartása viszont szintén sokban függ a lovardától és azon belül is a tartási körülményektől. Csak hogy körülbelüli értéket írjak nálunk a teljesen rideg 50.000/hó, az olyan viszont hogy nappal legelő, éjszaka boksz az már 60.000/hó. Remélem tudtam segíteni. :)

2015. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!