Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mot gondoltok róla? : ) Megérné?

Mot gondoltok róla? : ) Megérné?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez a ló "jó"? Külleme, szerintetek?

www.lovasok.hu/eladolovak/index.php?page=hirdreszletek&hid=93933&lapszam=1&rendstr=felvdescs&fromfo=



Nem a pénzt néztem, csak úgy az angol telivér lovakat. ( Linkeljétek be légy szíves, bicsi, hogy nem megy, csak mobilról vagyok.)


2012. júl. 14. 22:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én csak linkelni tudom, a lovakhoz nem értek:

[link]

2012. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszik :)

Szerintem megérné.

2012. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem sok minden leírás van róla!

Alapjában a lóval így kép alapján nincs gond de miért ilyen olcsó??


Mielőtt beleszeretnél nézzétek meg személyesen és állatorvossal meg tapasztalt lovast vigyél magaddal!

2012. júl. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, rendben! Nem tudom, hogy magyal félvért, angol telivért, vagy kisbéri félvért veszek. Nekem az angol telivérben az tetszik, hogy nagyon jó alkata van, vágtája, ügetése kényelmes. A többi kettőben meg az, hogy a kisbéri szinte mindenre használható, meg ugye mind a kettő magyar fajta..
2012. júl. 15. 08:44
 5/13 A kérdező kommentje:
Ő egy magyar félvér: www.lovasok.hu/eladolovak/index.php?page=hirdreszletek&hid=114316&lapszam=1&rendstr=felvdescs&fromfo=
2012. júl. 15. 08:51
 6/13 anonim ***** válasza:
múltkori hirdetésében azt írta h kehes a ló
2012. júl. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Magyar sportló: www.lovasok.hu/eladolovak/index.php?page=hirdreszletek&hid=113344&lapszam=1&rendstr=felvdescs&fromfo=
2012. júl. 15. 08:53
 8/13 anonim ***** válasza:
2012. júl. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem magyar félvérem van!

Nagyon rossz helyen volt a pici és egy szerető gondoskodó család felnevelte sajnálták eladni de nem volt helyük sem és mi rá találtunk! Nekem is mondták, hogy vigyek egy tapasztalt lovast meg állatorvost de mivel pici paciról volt szó így én csak állatorvost vittem! Mára már egy gyönyörü szép 2 éves 6 hónapos kanca csikó! Ui.: magyar félvér!



Neked kell végülis döntened! De ha mindegyik tetszik akkor mindegyiket el kéne menni és személyesen megnézned! Én sem úgy mentem, hogy na megyünk megvesszük előtte lementünk megnézni! Mindenre jól oda kell figyelni a fogait megnézni egyszóval mindent nehogy beteg állatot vásárolj!

2012. júl. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

a telivér azért ilyen olcsó, mert versenyben nem lett kipróbálva.

származása közepes, már yearling kora óta hirdetik

én nagyon telivéres vagyok :)

félvért csak megnézés és kipróbálás után vennék ismeretlen helyről, ha be tudod lovagolni, akkor talán, de nyers lovat venni elég lutri.

2012. júl. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!