Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Meik a jobb? Meiket ajánlanátok?

Meik a jobb? Meiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

[link]

ez a nyereg lenne jobb meik lehet kényelmesebb?az 1.nek elég nagy ahova kell ülni?(nem tom mi a neve)

[link]


2012. júl. 21. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a második kényelmesebb ránézésre
2012. júl. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 x) ***** válasza:

A másodiknak a térdtámasza kicsit kényelmesebbnek néz ki. Viszont az első mélyebben ültet (ha jól látom kép alapján). De nyerget nem így veszünk. A ló igényeihez igazítjuk és csak utána a sajátunkhoz. És nem is internetről rendelünk mert úgy nem lehet kipróbálni. Azt pedig hogy hova kell ülni egy rendes lovas ösztönből érzi. (de azért elmondom hogy a legmélyebb pontjára)

És illene már ismerni a nyergek felépítését, részeit legalább ha szeretnénk venni egyet. Legalább is egy lelkiismeretes lovasnak.

2012. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tudom hogy elsőnek a lóhoz de azt mondta barátnőm hogy az 1 az rossz ránézésből azt mondta,és én nem szeretnék internetről rendelni mert....

2012. júl. 21. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp a 2., már csak ránézésre is.
2012. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő ócska.
2012. júl. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ujra a válaszokat de aki elöttem irt az hí igí gondolja akkor mutatson jobbat max 40 000 Ft ig
2012. júl. 22. 09:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyi pénzed van nyeregre, használtban lehet jót találni, németektől akár stübbent is, 50-60e-ért meg főleg. Végülis csak a lovad egészségéről van szó, meg a te kényelmedről.
2012. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!