Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1.5 éves labradormnak melyik...

1.5 éves labradormnak melyik tápot ajánlanátok? Eukanuba Labrador reriever vagy Royal Canin labrador rerievert? (Acana nem vált be) Árban a royal a jobb.

Figyelt kérdés

Royal:

Összetevők:

Dehidratált baromfihús, rizs, kukorica, kukorica glutén, állati zsírok, árpa, baromfimáj, tisztított cellulóz, cukorrépapép, növényi olajok (pl. borágó olaj), ásványi sók, halolaj, rákféleségek

(glükózaminban gazdag), frukto-oligoszacharidok, nyomelemek (kelátos formában is), porckivonat (kondroitin-forrás), taurin, nátrium-polifoszfát, L-karnitin, körömvirág-kivonat (luteinben gazdag), vitaminok.


Eukanuba:

Összetevõk:

Csirke (>20%), kukorica, búza, cirok, árpa, állati zsiradék, baromfiliszt, szárított cukorrépapép, csirke belsőség, szárított egész tojás, szárított sörélesztő, só, nátrium-klorid, halolaj, nátrium- hexametafoszfát, lenmag, DL-methionin, glükozamin hidroklorid, kondroitin szulfát.


2011. jan. 9. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
ugyanolyan közepes minőséget produkál a két gyártó (én egyiket sem adnám kutyának-búza, kukorica, cukorrépapép mind hasnyálmirigy-problémákat okozhatnak hosszútávon)-döntsön az ár!:)...bár vannak hasonló áron jobb tápok is (orijen, taste of the wild,esetleg purina pro plan és az acanából is sokféle gabonamentes táp létezik ami ezektől(RC,Euka) sokkal jobb minőségű, tuti beválna)
2011. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak a Royal fajtatápja nagyon bevált (francia bulldogom van). Nagyon szívesen eszi, szép fényes a szőre, nincs elhízva, de nem is sovány. Pont jó.


Az Eukanubával nincs tapasztalatom, nem próbáltuk ki.

2011. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A pro plan jobb mint a royal canin???
2011. jan. 10. 09:40
 4/4 anonim ***** válasza:

A Pro Plan 100% hogy nem jobb mint a Royal Canin.

Én sok jót hallottam mind két tápról, de én a kutyámat RC-vel etetem,tényleg nagyon jó táp, a kutyusom szőre szebb és napról-napra egészségesebb.:)

2011. jan. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!