Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy ekkora hely elég lenne...

Egy ekkora hely elég lenne egy lónak?

Figyelt kérdés

Egész nap réten van és ha estére ide zárnák be (az a kis bódé ami a háttérben áll le lenne bontva és az egész hely fedelesre lenne megcsinálva) akkor elég lenne a hely egy lónak?

[link]



2012. júl. 25. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem jó a link. Legalábbis nekem.
2012. júl. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekemse
2012. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

fel töltöttem máshova is remélem most már jó

[link]

2012. júl. 25. 12:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. :) A rétet is lefényképeznéd? Amúgy jó lenne, ha egy kicsit nagyobb lenne, csak egy kicsivel.
2012. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az a bódé ami a kerítésen túl van vagy ami előtt a hordó van? Ha méreteket(is) mondasz úgy egyszerűbb lesz. És ha jól értem, akkor itt csak a boksz lenne?
2012. júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mondta a kérdező, hogy ott a boksz lenne, és egész nap a réten lenne. :)
2012. júl. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

igen, arra a bódéra gondoltam. méreteket most még nem tudok mondani mert nem tudjuk mivel le mérni.hát a rét nem is igazán az a rét amire szerintem a legtöbben gondolnak de le fényképeztem, itt van az aljától

[link]

és itt van a teteje egészen a fákig amik egymás mellett vannak

[link]

2012. júl. 25. 13:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó legelőnek :) Az első képen egy kicsit kopár, de a másodikon szép kis legelő :) Milyen lovad lesz?
2012. júl. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
egyenlőre még nem tudni hogy lesz-e mivel nincs rá keret és eddig helye sem volt, de remélem hogy így most már csak a pénzt kell össze spórolni rá
2012. júl. 25. 14:04
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát nem csak a pénzt kell összesórolni rá, mert azt a lovat el is kell tartani, állatorvos, oltások, körmölés, patkolás, vérvétel, etetés, itatás, stb., nem két fillér!


De a hely szerintem megfelelő, ha biztonságos bokszot/istállót tudtok a bódé helyére varázsolni! Fontos, hogy szélvédett legyen, de azért legyen rajta valami ablak (fölül, hogy ne érje el, ne törje ki, üvegből), hogy azért legyen benne fény is. Plusz fontos, hogy a ló kényelmesen meg tudjon benne fordulni, hemperegni, és akár lefeküdni is!

2012. júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!