Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Ménesgazda /OKJ 55 6203 04/


Felvételi követelmény: középiskolai érettségi bizonyítvány.

Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-tudományi Kar

4 félév

Államilag finanszírozott.

Nappali szakos képzés.

Gyakorlati képzés helyszíne a Debreceni Lovasakadémia.



2012. júl. 29. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
ha szeretnéd, csináld, de szerintem nem pont leányálom
2012. júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mit akarsz vele elérni. Én felsőfokú szakképzésben akartam megcsinálni. A szakleírásból viszont az derült ki, hogy az lenne a dolgom, hogy szólok a belovaglónak, hogy lovagolja be a lovat, vagy az állatorvosnak ha baja van a lónak. Szóval ilyen futkosós. Én viszont olyat szerettem volna amivel több közöm van a lovakhoz, nemcsak az ügyeket intézem. Pl belovagló vagy edző. Nézz utána a szakleírásnak és kérdezd meg, hogy hova tudsz elhelyezkedni.
2012. júl. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kinek a pap, kinek a papné. Nekem inkább a papné.

Egy szó, mint száz, én (is) lebeszélnélek róla.


Az eredmény: egy olyan meló, amibe belegebedsz, meggazdagodni nem fogsz belőle (legjobb esetben úgy-ahogy megélsz), szabadidőd nulla. Szóval, ne.

2012. júl. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Debrecenben annyira kevesen jelentkeznek erre, hogy szeptemberben el sem indul ez a szak. Ez egy felsőfokú szakképzés az egyetem keretein belül és rendes egyetemi felvételin lehet bekerülni. Egy-két ismerősöm ennek tanul, de még nem tudják hogyan tovább a szakvizsga után.

Kaposváron, Keszthelyen meg talán Gödöllőn van ilyen képzs még.

2012. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!