Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Létezik ilyen könnyű testű fríz?

Létezik ilyen könnyű testű fríz?

Figyelt kérdés

[link]


Ebben a hirdetésben egy tiszta vérű frízről van szó.Több ilyen fajtájú lóhoz is volt szerencsém, de ennyire vékonyka egyikük sem volt.Származási lapok ellenére lehet tiszta vérű?



2012. júl. 30. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Annyira nem értek a lovakhoz de nekem feltűnt hogy nagyon beesett a háta..

Egyébként szerintem lehet tiszta vérű, láttam már könnyebb alkatú frízt.

2012. júl. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most olvasom hogy a sport vérvonalú tehát ez magyarázat a könnyebb alkatra.
2012. júl. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a ló tisztavérű(azért egy származási lapot megnéznék),de hogy ugyan ennyiért szebb frízt kapsz az biztos...szegénynek a háta nagyon ronda,eléggé be van esve,szerintem jobban az vékonyít rajta..de szerintem farra és hasra még bőven van mit rá pakolni,az elülső részekhez képest nagyon el van maradva a fara..nem tudom mit csinálhatnak vele,de szerintem szegény nagyon ronda
2012. júl. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, a háta és a fara nekem is feltűnt, hogy iszonyatosan sorvadt...Ennél jobb szót nem találok rá. :/

A teste nekem túl hosszúnak tűnik, első pillantásra katasztrofálisan néz ki.

A hirdetésben még azt is írja a tulaj, hogy vemhes...Hát, nem tudom.Ha ilyen állapotban van, hol fog benne elférni a csikó? :O

2012. júl. 30. 00:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Az még egy dolog,hogy hogyan fér el benne a csikó,de ha magamból indulok ki hátfájás terén és ha még ehhez jönne egy kisbaba,sokszor iszonyatosan fájna a hátam e miatt..nem még hogy a lónak,főleg,hogy még + 30-40 kiló(jobbik esetben) húzza lefele a hátát..:/
2012. júl. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A frízen belül 3 típust különböztetünk meg: [link] van a hagyományos fríz, a barokk típus és már a sportosabb fajta.
2012. júl. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jó, a hagyományos elég hülye szó. legyen inkább klasszikus
2012. júl. 30. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Olyan hajlott háta van mint a sz@r. Túl korán kezdték belovagolni és a gyenge kis háta az erős terhelés miatt meghajlott. Amúgy nem vészes a ló viszont a háta miatt 1.000.000-ért biztosan nem adnám el. Pláne, hogy kinek kéne egy hajlott hátú ló.
2012. júl. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Így elcseszni egy lovat... ráadásul frízt. Hajlott a háta, az eleje olyan, mintha túlfeljlett lenne a hátuljához képest. Totál aránytalan egy ló. Na meg ha van egy tisztavérű frízem, akkor mi a tökért fedeztetném ír tinkerrel? Az is egy fura csikó lesz, ha az anyját hozza.
2012. júl. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sportlovasabb alkatú fríz, nagyon csúnyán beesett háttal. Ilyen drágán sokkal szebb és genetikailag is rendben lévő frízt is kapsz.
2012. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!