Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Angol telivér és a díjugratás?

Angol telivér és a díjugratás?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2012. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen,lehetséges.De itt tulajdonképpen mi a kérdés? :D
2012. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hogy alkalmas-e rá
2012. aug. 3. 09:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam róla, hogy valaki angol telivérrel díjugratna. Az angol telivérek ÁLTALÁBAN (kivételek persze mindig vannak) idegesek, rohanósak, könnyen felhúzzák magukat, így nem biztos, hogy a legjobb választás ugrólónak.
2012. aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha csikó korától kezdve erre a célra van lovagolva akkor nagyon is alkalmas ugróba de még akár millitariba is. Persze a galoppról lehozott, széthajtott telivérekkel ilyeneket nem szabad tervezni, mert azok hiába vannak átlovagolva , többsége már alkalmatlan bármiféle sportmunkára. Elejétől kezdve jól kell belovagolni és akkor jó ugróba.
2012. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lóerővel egyet értek, még annyival bővíteném ki, hogy nagyon meg kell nézni a lábukat, hogy eléggé erős-e.
2012. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lovardában, ahova járok van egy angol telivér, a galopp-pályán vették anno. Eléggé menős, de egyébként tehetséges ugróló, arra is használják. Az istálló egyik legmagasabbat ugrani tudó lova, csak tudni kell irányítani, kontrollálni, és elkerülni, hogy előjöjjenek belőle az "ösztönök" és akkor nagyon jó eredményeket lehet vele elérni.
2012. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én már lassan két éve egy angol telivér herélttel díjugratok, néha siet, és ennyi, amúgy ugyanolyan, mint, ha más lófajtával ugratnál. Én nagyon szeretem azt a lovat, és semmi pénzért nem versenyeznék másikkal:)
2012. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Orchidea99 ***** válasza:
Én most egy olyan telivéren lovagolok aki nem rég jött le versenypályáról! Szabad ugróban az 1 m 20 cm is átviszi könnyen: Nyeregben sem gondolkozik sokat, egyszerűen átrepüli. Szerintem nagyon alkalmas rá!
2012. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!