Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jövőre megyek továbbtanulni,...

Jövőre megyek továbbtanulni, és szeretnék lovas szakmákkal foglalkozni. Mondták páran hogy kaposváron a móricz zsigmond mezőgazdasági iskolában lehet ilyennel kapcsolatos dolgokat tanulni. Mellete a lovasakadémián lehet járni lovagolni?

Figyelt kérdés
Ha valaki esetleg mondana tapasztalatot,nehéz-e bekerülni,milyen jegyekkel,hogy lehet ott tanulni,milyen suli és fizetős suli-e valamint a lovaglás ott hogy van és mennyiért

2012. aug. 4. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én is mindenképpen lovakkal kapcsolatos dolgot szeretnék csinálni a későbbiekben. Ezért is gondoltam a lovasterapeuta dologra. Gyógypedagógia vagy gyógytornász alapdiploma kell hozzá. ELTE Bárczi Gusztáv vagy Debreceni Egyetem. Utána pedig 2 év a képzés. Évente 120ezer.
2012. aug. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:),de én lovasoktató vagy gondozó vagy ilyesmi szeretnék lenni és nem pesten hanem vidéken találtam bábolnán egy sulit,ott ingyenes a képzés legalábbis hozzászolásokban olvastam csak nemtudom milyen suli:)
2012. aug. 5. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem nehéz bekerülni,a lovarda 1 percre van a kolesztól és sztem ingyen lehet ott lovagolni egész délután,minden nap!Egyébként ha oda mész és én is akk osztálytársak leszünk,mert én is oda szeretnék menni és én is jövőre mekk továbbtanulni!A harmadik évfolyamtól szakosodsz,és utána +2 évet lovasedzőnek v lovasoktatónak vagy ménesgazdának lehet utána tanulni.
2012. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vok:a kaposvárit mondtam
2012. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

azt nemtudod,ott mindennap van lovaglás,vagy csak gyakorlat/takarítás,etetés stb../

2012. aug. 7. 16:05
 6/8 anonim válasza:

Vannak gyakorlatok, amikor csak növényeket nézegetsz az udvarod :) (a gólyatáborról ne is beszéljünk...)

Amúgy olyat is hallottam, hogy nem sok jövője van ennek a sulinak (kvári mgs.-i), mert az egyetem tartja fent, ...

2012. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden nap tanítás után ki lehet menni.Ha egyáltalán nem tucc lovagolni megtanítanak.3.-tól mehetsz versenyre is csak rajtengedély kell.
2012. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. aug. 13. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!