Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tudnák segíteni? Mit...

Hogyan tudnák segíteni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmnek van lova és hát elég durván lovagol nem az hogy nem szereti a lovát,csak kevés a tapasztalat!Na szóval egyszer úgy ledobta a ló hogy bumm kerítés!Azóta ha felül picit fél!Javasoltam neki a parellit de nem igazán figyelt rám!Mit tegyek hogy komolyan vegyen?Mit javasoltok ?hogyan lehetne segíteni a lónak és a lovasnak is?Tudni kell hogy a ló ijedöd egy picit a barátnőm meg felelötlen és könyelmü de a lovát nagyon szereti!

2012. aug. 8. 17:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Csak azért javasoltam a parellit mert a ló se piskota!
2012. aug. 8. 21:49
 12/13 A kérdező kommentje:
Melesleg a szüleim nem engednék hogy fel üljek a lóra mert már estem róla és ők a lovardában lévö lovakra esküsznek
2012. aug. 8. 22:06
 13/13 x) ***** válasza:

Ennyi szakértelmet mint ebben a kérdésben... (mármint ami a lányt meg a szüleit illeti). Ha nem úgy vette azt a szerencsétlen lovat a csaj hogy tudta, előbb-utóbb le fog esni róla? Annyira gyűlölöm az ilyen divatlovasokat. Csak addig kell neki a ló amíg úgy megy alatta mint egy robot... Üzenem a szüleinek hogy adják is el a lovát. Persze ne vágóra, de valaki olyannak aki értékeli is hogy van egy lova. "a barátnőm meg felelötlen és könyelmü" akkor minek neki ló, könyörgöm? Ezért írom oda minden kérdéshez ahol egy 12 éves kislány lovat akar hogy NE!

Aki nem akarja hogy segíts rajta azon nem is tudsz segíteni. Ha ennek a lánynak bármit is számítana hogy jó kapcsolata legyen újra a lovával akkor már a negyedik edzőtől vagy szakértőtől kérne segítséget. Nem érdemli meg azt a lovat, nem tud érte eleget feláldozni. Nem lehet mindenki igazi lovas aki egyszer eldönti hogy "hú a lovak olyan aranyosak, nekem is kell egy".

A másik meg az hogy gondolom kezdőként kapta a lovat akkor meg véletlenül nem szakértővel választunk egy nyugodt, kiegyensúlyozott lovat? Hát könyörgöm ennyi felelősségtudattal hörcsögöt sem ajánlanék neki. Szóval szerintem ha nem is akar segíteni magán akkor beszélj a szüleivel hogy keressenek egy jó helyet a lónak.

2012. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!