Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az a ló mindig ott van?

Az a ló mindig ott van?

Figyelt kérdés
Voltam pár nappal ezelőtt a Nyíregyházi Állatparkban és volt valami amit elég felháborítónak találtam.Volt egy ló 1 nagyon kis helyen,étel sehol,a vízen látszott,hogy hetekig vagy hónapokig nem cserélték,a ló idegesen futott össze-vissza azon a kis helyen.Ez a ló ott szokott lenni vagy valamiért oda tették 1 időre?Gondoltam rá,hogy valahogy felidegesítették a látogatók és azért tették oda,hogy egy kicsit lenyugodjon,de ebben meg azt nem értem,hogy amilyen kicsi helye volt távol se tud menni nagyon az emberektől,így meg csak még rosszabb neki és ha már oda teszik a lovat(ha egyáltalán ezért tették oda és nem mindennap ott van),akkor miért nem adnak neki friss vizet és,akkor nem a pár héttel/hónapokkal ezelőttit kéne innia(ott voltam 1 ideig,de inni se láttam,de nem is csodálom),lehet,hogy a kaját már megette és ezért nem láttam kaját sehol,de szerintem azt sem adtak neki,simán kinézzem belőlük a víz után...Most már csak azt akarom tudni,hogy szegényt mindig ott tartják vagy nem?

2012. aug. 18. 16:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha a szüleid nem akarnak visszamenni,akkor valaki mással menj és vigyél fényképezőt.Nem tudom,hogy milyen messze laksz a helytől,de nem ártana többször is menni(persze mások is segíthetnének képeket gyűjteni,akik olvassák ezt a témát).Ha már úgy érzed,hogy szereztél elegendő bizonyítékot,akkor szólsz valamelyik menhelynek.Például:noé állatotthon,bottyanequus,zakuszkatanya.Elmondod,hogy mi a helyzet,kéred,hogy nézzenek utána és ne szerezzen az állatkert tudomást az érkező ellenőrzésről
2012. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az egy szürke ló és azon belül is almásderes. A barna lovakra meg azt mondják, hogy pej. Nem rosszból írom, még mielőtt nekem esnétek csak így a hivatalos,mert fehér és barna ló nem létezik.
2012. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én nem most voltam ott, de szerintem láttam, hogy lovagolják. Akkor egy nagyobb helyen volt .
2012. aug. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Szia és is voltam egy boxba volt bezárva egy fehér ló!

Rettenetesen barátságos volt. De ahogy mondtad se víz se táplálék!

2012. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az ok, hogy víz meg kaja sem volt, DE: Lehet, hogy nem láttad, Lehet, hogy azt a SZÜRKE lovat csak max fél órára tették át oda. Épp ebbe a hibába esnek bele a "nem lovasok", hogy (nem bunkóságból) nem értenek a lovakhoz, és azt hiszik, hogy ez rossz. De persze lehet, hogy tényleg állatkínzás. Többet sajna nem tudok képzelni, mert nem láttam azt a lovat, nem tudom megtekinteni az állatkertet. :|
2012. szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!