Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a kisbéri...

Mi a véleményetek a kisbéri félvér lóról?

Figyelt kérdés

2012. aug. 18. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
nagy mopzgásigény,napi 2x 45 perc,szép,értelmes ló.sokat kell vele foglalkozni.nekem mondjuk kissé alacsony
2012. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jól összerakott lófajta. Ha hagyják szépen kifejlődni mutatós egyedek is lehetnek, de láttam már vékony nyakú nagyfejű kb-t is. Használható ugratásra és díjlovira egyaránt, elég magasak is 160-170 cm. Mozgatni annyit kell, mint más lovakat. Amilyen kisbériekkel találkoztam mind jófejű, intelligens és okos volt, hamar tanultak.
2012. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Orsikakaka válasza:
Engedelmes, nyugodt, kiegyensúlyozott lófajta! A külleme is gyönyörű! Nekem van egy és semmi panaszom nincs rá! Az egyetlen rossz tulajdonsága (ezt általánosságban értem) hogy igen határozott lovas igényel, ugyanis ha nem egy határozott lovas kezébe kerül, súlyos, akár életveszélyes is lehet a terepen.
2012. aug. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Edit86 válasza:
Kiegyensulyozott, nyugodt fajta, sok mindenre használható.
2012. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagy, szép, okos ló, és néha bizony elég csökönyös is. A lányommal azon kacagtunk, hogy bármerre jártak, a ló mindig úgy próbált fordulni, hogy hazafelé vegye az irányt. Szóval tudott takarékoskodni az energia felhasználásával is !
2012. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!